PUSŤTE si 1. díl ze série toho nej z Ano, šéfe! na Prima PLAY

První ze série nej dílů pořadu Ano, šéfe! se odehrává v hospůdce U Hastrmana, kde dobře domácky vaří. Přesto u nich ale lodě nezakotví. Příjemní majitelé podniku zahrnou šéfa výmluvami na konkurenci, v kuchyni vládne strach ze všeho nového. Sledujte celou epizodu hned v úvodu.

Další komplet díly a bonusy z oblíbeného Ano, šéfe! jsou pro vás také ONLINE - na Prima PLAY TADY.

Ve Vyšším Brodě začíná plavba Vltavou a vodáci jsou pěkně divocí. Vlaku, který je sem vozí, se říká vlak hrůzy.

Majitel hospůdky U Hastrmana František Sípal s vodou vyrostl, jeho praděd i děd byli voraři. Dokonce nějaký čas v hospodě i sám pracoval. Teď se ale nechal zaměstnat v Rakousku jako sklář, aby mohl finančně podporovat vlastní podnikání v Čechách.

Možná tomu neuvěříte, ale jsou okamžiky, kdy se ani drsňák šéf Pohlreich nezmůže na slovo. Koukněte se na předpremiérovém videu ze čtvrtečního dílu, čím šéfa odzbrojil mladý kuchař Michal z hospůdky U Hastrmana ve Vyšším Brodě.

Zdeněk Pohlreich se Michala jen bezelstně optal na jeho kuchařské cíle a sny, spíš aby řeč nad plotnou nestála. A co on na to? Mladík odpověděl zcela upřímně – jmenoval svůj milovaný pokrm z dětství:-)

VIDEO: Neuvěřitelný kuchařský cíl

Šéf u Hastrmana dostal i lekci deathcoru. Mrkněte na další vtipné VIDEO:

[[nid:2557421]]

Podívejte se také na galerii z epizody:

Další The Best of epizodu z VI. řady Ano, šéfe! vysíláme opět v pondělí ve 21.30 na Primě.

Zuzana Schneidewind

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.