Šéf Pohlreich je v údivu jako nikdy: NIKDO, ale opravdu NIKDO nepíše háček nad „p“

Tahle scéna aspiruje na další "legendární". Zdeněk Pohlreich toho viděl a slyšel v českých kuchyních už dost, háček nad "p" Šéfa ale i přes jistou otrlost dostal. Pusťte si v předpremiéře, o co půjde v pondělním premiérovém dílu Ano, šéfe! z restaurace U všech andělů a celou jeho reakci.

Poslední premiérové díly Ano, šéfe! začínají v pondělí 27. srpna ve 21.30 na Primě.

Ten první vás seznámí s manželi Lucií a Michaelem Svobodovými z Nového Města pod Smrkem. Ti se snaží ze všech sil, aby udrželi svoji restauraci a penzion U všech andělů při životě. I přes strategickou pozici hned vedle cyklistického single treku jejich podnik nevydělává.

Všichni jsou pracovití a svoji práci dělají, jak nejlépe dokážou. O tom není pochyb. Přesto tady Šéfa jedna věc naprosto vyvedla z míry.

Tohle Šéf skutečně ještě NIKDY v životě neviděl!

Už při prvním pohledu do jídelního lístku udeřilo Zdeňka Pohlreicha U všech andělů do očí hned několik pravopisných chyb. "Hřážkový krém" prostě musel i ochutnat.

To, co ale spatřil další den hned na vývěsní tabuli před hospodou, ho odbouralo. „Dršťková se ´ž´, čert to vem, ale háček nad ´p´, to je teda hummer,“ okomentoval denní nabídku a vyrazil proškolit autorku nabídky v základech češtiny.

Pusťte si scénu, která aspiruje na další "legendární":

Podívejte se také na televizní upoutávku na pondělní premiérový díl Ano, šéfe!:

A ještě extra pohled za scénu natáčení Ano, šéfe! z restaurace a penzionu U všech andělů:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.