Šéf uvidí andělíčky! Pusťte si reportáž z natáčení pondělního premiérového Ano, šéfe!

Na téhle premiérové a zároveň poslední štaci, Šéf Pohlreich zavítal do Nového Města pod Smrkem. Už teď se můžete podívat na extra videu níže, jak se díl z restaurace U všech andělů natáčel a na jakou partu se můžete těšit:

Nepropásněte poslední díly oblíbeného gastronomického pořadu Ano, šéfe! Budou stát za to!

Manželé Lucie a Michael Svobodovi provozují restauraci a penzion U všech andělů v Novém Městě pod Smrkem. I přes strategickou pozici hned vedle cyklistického single treku si však na sebe jejich podnik horko těžko vydělá v sezoně. O zimě nemluvě. Mimo hlavní sezonu mají majitelé co dělat, aby zaplatili personál a nepřišli o něj.

Snaží se ze všech sil udržet při životě hospodu, kterou postavili jejich předci. „Snaží se ve městě, kde v podstatě není potenciál na to, aby se udržela v pořadí už asi čtvrtá restaurace. Snaží se o zázrak,“ říká o ústřední dvojici dílu Ano, šéfe! jeho režisér Filip Remunda.

Více prozradí reportáž přímo z natáčení Ano, šéfe!, Pusťte si jí:

Klientela ze single treku je nestálá a místních ke Všem andělům moc nechodí. Spolumajitelka Lucie Svobodová je zároveň výtvarnicí, která se umí ohánět s motorovou pilou a vyřezává anděly, jimiž pak zdobí nejen restauraci, ale i její zahrádku. "Chci, aby to tady bylo hezký," odpovídá Zdeňkovi Pohlreichovi. Pár kousků ročně i prodá. "Copak andělé, ty jsou dobrý, ale na náměstí vám zuří konkurence a vy tomu čelíte andělama, jo?" pátrá dál Šéf po tom, proč podnik nefunguje.

Premiérové díly poslední řady Ano, šéfe! začínají v pondělí 27. srpna ve 21.30 na Primě

Podívejte se také na televizní upoutávku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.