Šéf Pohlreich ochutnává: To kdybych sněd celý, tak budu mít stolici jak hedvábíčko

S dalším premiérovým dílem Ano, šéfe! se blíží i další nezapomenutelné Šéfovy hlášky. Nezapomeňte se v pondělí ve 21.30 dívat na Ano, šéfe!. Tentokrát z hospody Vídeň v Luži.

"Kamaráde, to kdybych sněd celý, tak budu mít stolici jak hedvábíčko," komentuje Zdeněk Pohlreich olejovou lázeň na talíři, kterou mu přichystali v hospodě Vídeň v Luži. Šéfa na volbě jídel na menu zarazí nejen fakt, že ve "Vídni" nabízejí hodně "Mexika" či "Itálie", ale i samotné zpracování pokrmů.

Podívejte se na "mexickou olejovou skluzavku":

Majitel Restaurace Vídeň v Luži Arnošt Petráň toho v životě vyzkoušel dost. Jeho přímo výtvarný pokus o realistické překreslení stokorun mu vynesl pět let pobytu za mřížemi.

Teď už ale napravený padělatel peněz seká latinu a vede hospodu v Luži. Je kuchař amatér, tak zkouší vařit vše, co mu kdo doporučí nebo co kde ochutná. „Padělá“ při tom jednu světovou kuchyni za druhou a navíc je přesvědčen o své pravdě.

Dokáže Šéfa poslechnout?

Pusťte si více o Ano, šéfe! z Luže v reportáži z natáčení.

Gastronomická show Ano, šéfe!, která se za dobu svého vysílání stala skutečně kultovní, spěje do svého finále. Nepropásněte tuhle závěrečnou spanilou jízdu Zdeňka Pohlreicha!

Poslední premiérové díly Ano, šéfe! sledujte v pondělí od 21.30 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.