Šéf se vrací a řádí v Kralupech jak černá ruka

V kralupském domě hrůzy objevil ve fritéze lak na rakve; je to teplý fernet, nebo ještě olej? Co ty smradlavé zašlé hadry místo utěrek? Děravá mísa na těsto a mastné nánosy zašlé špíny na digestoři a všude, kam jen šéfovo orlí oko dohlédne? Ve středu ve 21:30 sledujte na Primě reprízu Ano, šéfe!

Je to staveniště nebo smetiště? Ne, kuchyně, kde hory špinavého nádobí teprve čekají na odolnou paní myčku, která denně dochází. „Pánové, vy se chcete dostat do kriminálu!“ konstatuje šéf po bleskové obhlídce zdejší kuchyně.

Koktejl bar Blue Note vedou tři mladí dobrodruzi z Prahy, přilákalo je sem nízké nájemné a rušné místo v centru Kralup nad Vltavou. Z bývalé sokolovny a kina se rozhodli udělat koktejl bar a pozvednout gastronomii v okresním městě. Po měsíci a půl si raději zavolali na pomoc šéfa. Jak proběhne tahle Mission Impossible a jak skončí, uvidí diváci ve středu ve 21:30 na Primě v repríze jednoho z "legendární" dílů pořadu Ano, šéfe!

Kralupský dům hrůzy aneb Blue Note

Šéf nachází stále další nádoby s podezřelým a zapáchajícím obsahem a zuří. Mládenci – všichni z oboru – ještě žertují a navrhují mu, zda by u nich nechtěl vařit. Prý by se propadl až do západního Německa. Jestli chlapci hned neuklidí, Zdeněk Pohlreich v Blue Note skončí, vyhrožuje.

S pomocí dalšího personálu kuchaři šůrovali přes noc a šéf si na ně navlékne bílou rukavici, až přijde na kontrolu. Jak nedobrovolná rychlá uklízecí rota obstojí? Mladí provozovatelé by potřebovali vydělávat více a nad vodou je zatím drží dodávka a rozvážka obědů okolním zaměstnancům. Zdeněk si myslí, že by si pracující zasloužili něco lepšího, a chystá pro ně kuřátko na pivu s žampiony a rýží.

Třetí den nastoupí na další kontrolu čistoty v kuchyni s plynovou maskou a podívá se na zoubek ekonomice provozu a jídelnímu lístku v Blue Note. Pozve skvělého barmana a diváci uvidí, jak se dělá koktejl Cosmopolitan, který šéfovi moc zachutnal.

Trojlístek provozovatelů čeká ještě velké a pro šéfa organizačně náročné překvapení a diváky jeden expresní recept. A co zaměstnanci a jejich obědy? Přijel „bílý démon“ – pochutnali si konečně? A jak obstojí mládenci v den šéfova návratu?

Zdeněk Pohlreich má strach, že se zase vrátí do zámku pokrytého olivovým suknem. Obává se zbytečně a bude příjemně překvapen?

Dívejte se, poučíte se a určitě se zasmějete. Ve středu ve 21:30 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky Pohlreich

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.