Šéf svědkem akčňáku s otevřeným koncem. Pod Sněžkou

Provozovat Boudu v Obřím dole pod Sněžkou vypadá na život jako v pohádce. Zdejší šéfová Klára Veverková si tu s partou žijí po svém – nocují v iglú, vyznávají freeride, chovají včely či prasata mangalica, suroviny do kuchyně nakupují většinou ze dvora. Jenže je tady ještě něco...

Jak uvidíte v dalším vypjatém dílu pořadu Ano, šéfe!, tahle zasněžená idyla, do které šéf poprvé přijel zhruba před necelým rokem, se záhy změnila v možná až trochu zbytečný boj o místo k životu i k podnikání.

The Best of Ano, šéfe! vysíláme v pondělí ve 21.30 na Primě! Všechny epizody si můžetepustit na Primě PLAY

Kromě toho, že Klára Veverková hledá řešení, jak výletníkům pozitivní formou nabídnout něco lahodného z krajových specialit kuchyně místo jejich vlastní svačiny, kterou si do boudy přišli sníst, vyplouvají na povrch i vleklé tahanice o vlastnictví hostince. Ty krátce po posledním (březnovém) natáčení vyvrcholily v uzavření celého podniku. O podrobnostech ale Klára Veverková nemůže mluvit, pouze prostřednictvím svého právníka.

Zde VIDEO z dnešního dílu. Akčňák v němž byste nejspíš nechtěli hrát:

Šéf pod Sněžkou objevil nová zjištění!

Z natáčení v Boudě si Zdeněk Pohlreich odvezl jedno nové zjištění. „Sem ty lidi jezděj kvůli tomu, jak je to tu krásně vošklivý. Pokrok už došel tak daleko, že už to všem leze na nervy.“ Přesně to se dozvěděl přímo od nadšených hostů, krátce po tom, co při prohlídce pokojů objevil celkem omšelé vybavení, vyviklaná dvířka u skříně nebo nechutné stopy po tělních tekutinách ukryté pod prostěradlem.

Těšit se můžete na lekci obalování řízku nebo se ujistíte, čím podlévat rizoto. Tak schválně, víte to? Vodou, nebo vývarem?

Níže si pusťte odpověď kuchaře Martina z Boudy v Obřím dole. Prozradíme na něj, že vařit celkem umí, jen svoji práci nedotahuje a tak trochu to fláká, za což si od šéfa také vyslouží pár peprných poznámek. Do Krkonoš prý Martin „utekl z Prahy před zhýralým stylem života“.

Sdílejte článek
Štítky hlášky Zdeněk Pohlreich

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.