Sledujte, jak šéf Pohlreich připraví kuchařskou hvězdu z Berouna o iluze

V dalším díle legendárního pořadu Ano, šéfe! zavítá Zdeněk Pohlreich do Berouna do restaurace Bastila. V kuchyni tam vládne šéfkuchař, kterému sebevědomí rozhodně nechybí. Naopak – mohl by ho rozdávat.

Michal Krulich z berounské Bastily si o sobě myslí, že je kuchařská hvězda. Chlubí se, kolik soutěží už vyhrál... Proč ale do jeho podniku blízko centra na krásném místě u řeky skoro nikdo nechodí? Je opravdu tak skvělý? Na to se podívá sám šéf.

Ano, šéfe! sledujte ve čtvrtek ve 22.05 hodin.

„Občas potkávám lidi, kteří to vidí nějak jinak. Chtějí se strašně moc ukázat a předvést, což by asi nevadilo, pokud to je ku prospěchu věci a není to jen o nich. Za poslední roky se ale očekávání lidí dost změnilo a je třeba reagovat. Tady jsme měli kluka, který byl vězněm svojí vlastní vnitřní myšlenkové Bastily a dalo dost práce s ním pohnout. Snad mu to klapne...,“ vzpomíná na natáčení v berounské restauraci obávaný šéf.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.