Sledujte, jak šéf Pohlreich připraví kuchařskou hvězdu z Berouna o iluze

V dalším díle legendárního pořadu Ano, šéfe! zavítá Zdeněk Pohlreich do Berouna do restaurace Bastila. V kuchyni tam vládne šéfkuchař, kterému sebevědomí rozhodně nechybí. Naopak – mohl by ho rozdávat.

Michal Krulich z berounské Bastily si o sobě myslí, že je kuchařská hvězda. Chlubí se, kolik soutěží už vyhrál... Proč ale do jeho podniku blízko centra na krásném místě u řeky skoro nikdo nechodí? Je opravdu tak skvělý? Na to se podívá sám šéf.

Ano, šéfe! sledujte ve čtvrtek ve 22.05 hodin.

„Občas potkávám lidi, kteří to vidí nějak jinak. Chtějí se strašně moc ukázat a předvést, což by asi nevadilo, pokud to je ku prospěchu věci a není to jen o nich. Za poslední roky se ale očekávání lidí dost změnilo a je třeba reagovat. Tady jsme měli kluka, který byl vězněm svojí vlastní vnitřní myšlenkové Bastily a dalo dost práce s ním pohnout. Snad mu to klapne...,“ vzpomíná na natáčení v berounské restauraci obávaný šéf.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.