V Ano, šéfe! se schyluje k velké říjnové gastronomické revoluci

Pondělní díl gastronomické show Ano, šéfe! se odehrál v samém centru Prahy, konkrétně v restauraci Sametová. Majitelé sázejí na doby dávno minulé, celý interiér je inspirovaný sametovou revolucí. Někde je ale chyba, lidi sem nechodí, restaurace zeje prázdnotou.

„V téhle epizodě se kšeftování s historickou událostí známou jako sametová revoluce vůbec nevyplatilo. Zbyla po tom jen kocovina. Ostatně jako mnohým z nás, kdo si uvědomili, že zlodějina a chamtivost nakonec skoro vždycky zvítězí nad pravdou a láskou,“ vzpomíná na místy bouřlivé natáčení Zdeněk Pohlreich.

Další díl The Best of Ano, šéfe! sledujte opět v pondělí. Začínáme ve 21.30 na Primě.

Uznejte, že tohle se v kuchyni fakt objevit nesmí. Fuj! Koukněte se na VIDEU, jaké maso chtěli na Národní podávat hostům:

Fotogalerie: Takto vypadá gastronomická revoluce v rukou šéfa :-)

EXTRA VIDEO: Tady jedna scéna, na kterou šéf dlouho nezapomene.

Toto by vás k restauraci Sametová mohlo také zajímat a bavit:

Sdílejte článek
Štítky sametová revoluce Zdeněk Pohlreich

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.