V PŘEDPREMIÉŘE: Šéf "ochutná" PASOHLÁVKY a ocitne se v disco infernu s labutěmi

To tu ještě nebylo. Zdeněk Pohlreich se ubytuje v největším autokempu v republice. Svůj stan rozbalí v moravských Pasohlávkách. Už teď se můžete podívat na pár momentů z této ojedinělé, takřka interkulturní mise. Začněte návštěvou kuchyně podniku na videu hned v úvodu a pokračujte bonusy níže.

Snad proto, abyste blafy nejedli ani v kempu, si šéfa pozvali do hospody U Tlusťocha.

Smažíme!

Na jídelním lístku tady nabízejí vše smažené, včetně smažené pivní slámy za 45 korun. Ta na šéfa udělá první velký dojem. Ať vás nenapínáme až do pondělní premiéry pořadu Ano, šéfe!, jedná se o chléb nakrájený na pruhy a prošlý friťákem.

Oni to jijó

Nutno ale říci, že hostům kempu U Tlusťocha chutná. Přesněji, "oni to ale jijó". Uvede Zdeňka do reality místní dobrá duše – paní kuchařka Květuška.

"Proč mi sem choděj tejden jedni a ti samí lidi. Proč se mi sem vracej? Kdyby jim to tady nechutnalo, tak sem nepůjdou. Je to tak, nebo není?“ Brání nabídku převážně z friťáku sám „Tlusťoch“. Šéf tento jev nedokáže vysvětlit a jen upřímně konstatuje: „Mě to nechutná! Já těm lidem do hlav ani do žaludku nevidím. Domluvíme se na tom, že z té tvojí hospody uděláme nejlepší v okolí..."

Šéf chvílemi nevěří, že se nepřenesl do 80. let

V kempu, kam se vtěsná až pět tisíc lidí, nelze minout bez povšimnutí nabídku volnočasových aktivit. Přes den se můžete povozit na labutích a večer protančit neposlušné tenisky na diskotéce.

Jak dopadne souboj šéfa a velmi svérázného světa?

To si nenechte uniknout v pondělím premiérovém dílu Ano, šéfe! z Pasohlávek. Začínáme ve 21.30 na Primě.

Podívejte se i na další předpremiérové ukázky z pondělního Ano, šéfe! a jednoho náročného týdne Zdeňka Pohlreicha z loňského léta. Ukážeme vám, jak "sbírá" céčka i obléká moravský kroj. To když ho pozvala paní místostarostka na hody přímo v Pasohlávkách.

PŘEDPREMIÉRA II: Šéf jako švarný šuhaj

PŘEDPREMIÉRA III: Kde jinde probrat jídelníček než na labutích?

PŘEDPREMIÉRA IV: Co má společného Michal David a Zdeněk Pohlreich?

Přehrajte si 1. premiérový díl VII. řady Ano, šéfe! online na Primě PLAY.

Zuzana Schneidewind

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.