Vychází interaktivní kulinární časopis Ano, šéfe!

Nový interaktivní kulinární časopis „Ano, šéfe!“ vydává FTV Prima pod obchodní značkou Solootions ve spolupráci s vydavatelstvím Bauer Media. V každém čísle najdou čtenáři kromě receptů i tipy na nejrůznější restaurace a zajímavosti, které jsou v jejich okolí.

Časopis především ale představí čtyři restaurace, které prošly pořadem „Ano, šéfe!“ První číslo čtvrtletníku má 68 stran a vychází v nákladu 50 000 kusů. Cena časopisu je 45 Kč.

„Velmi nás těší, že letos uvádíme na trh již třetí tištěný titul. Nový čtvrtletník Ano, šéfe! jistě zaujme širokou čtenářskou základnu, stejně jako pořady se Zdeňkem Pohlreichem, které patří mezi vlajkové lodi televize Prima,“ říká Marek Singer, generální ředitel FTV Prima. Více o samotném pořadu Ano, šéfe!, epizody, a celou řadu VIDEO materiálů z něho si můžete pustit na webu Prima PLAY TADY

Četba magazínu bude navíc do značné míry interaktivní – čtenáři si budou moci do svého chytrého telefonu nahrát QR kódy z časopisu a ty je přesměrují na videa z pořadů a hlášky Zdeňka Pohlreicha. „Jsem přesvědčený, že tento inovativní koncept bude pro čtenáře lákavý. Tón Šéfových výroků, se kterými se čtenář setkává, zůstává v časopise autentický,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel FTV Prima, který je zodpovědný za agenturu Solootions.

Právě vychází interaktivní kulinární časopis Ano, šéfe!, Foto: archiv FTV Prima

„Po měsíčníku Prima vychytávky, jehož přijetí čtenáři překonalo naše očekávání, se jedná o druhý společný projekt s vydavatelstvím Bauer Media. Jsme rádi, že kolegové z vydavatelství opět zhmotnili naši ideu do velmi nápadité a podle našeho názoru čtenářsky atraktivní podoby,“ dodává.

Hned v prvním čísle časopisu najdou čtenáři recepty na divočinu v kuchyni, tedy zvěřinové recepty, nebo koláče z podzimního ovoce. Kromě sezónních receptů bude každé číslo obsahovat i recepty z dalších pořadů Zdeňka Pohlreicha (Teď vaří šéf!, Šéf na grilu nebo Rozpal to, šéfe!).

Právě vychází interaktivní kulinární časopis Ano, šéfe!, Foto: archiv FTV Prima

„Věřím, že propojení tištěného média s pořady Zdeňka Pohlreicha si čtenáře získá nejen jeho tradičními hláškami a chutnými recepty, ale také hravou komiksovou grafikou. V každém čísle časopisu přineseme reportáže ze čtyř restaurací, které prošly pořadem Ano, šéfe!, také představíme jejich majitele, záměry, interiér a především zásah a hodnocení Šéfa,“ komentuje spolupráci Dana Vachtlová, publisherka vydavatelství Bauer Media v.o.s.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.