Zdeněk Pohlreich se vrací do učení! V dnešním Ano, šéfe! z Hodonína

Ano, šéfe! VII (7) - upoutávka

Dnes ve 21.30 na Primě uvidíte další výjimečný díl úspěšné kuchařské show Ano, šéfe! Zvláštní je i proto, že se v něm šéf Pohlreich bude se vší pokorou učit vařit. Nezapomeňte se večer koukat.

Westy, podnik s domácí a poctivou kuchyní, všichni hosté chválí. Ale jak říká majitelka: "Někde děláme chybu." Hostů chodí málo a o restauraci skoro nikdo neví. Přitom tady v kuchyni mají hotový poklad!

Za majitelem a kuchařem Ludwigem Westermairem jezdili do jeho rodného Kützbühlu takoví hosté jako Arnold Schwarzenegger, Hugh Grant nebo Bernie Ecclestone. A Ludwig je prvním kuchařem, který bude šéfa učit vařit.

Co Ludwig dělá v Česku, kde se mu zdaleka tolik cti nedostává? Šel sem s manželkou, aby ji podpořil v době, kdy se starala o vážně nemocného otce.

Premiérový díl Ano, šéfe! z hodonínské restaurace Westy uvidíte v pondělí ve 21.30 na Primě.

Podívejte se v předpremiéře také na několik vybraných scén z pondělního Ano, šéfe! online na Prima PLAY.

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.