Čtvrteční večerníček s trenérem: opravdový okresní přebor

Další premiérová dávka pravého okresního přeboru a všeho, co s sebou zápolení v této třídě nese, je tady. Kouč Straka se tentokrát podívá na kopačky i do zákulisí TJ Dynamo Stružnice v okrese Česká Lípa.

Místní mužstvo je složené půl na půl mladí a staří. Mladým hráčům chybí disciplína a ti starší se potýkají s výdrží. Lídrem mužstva je Jarda Dvořák, emotivní a impulzivní hráč, který prohry nese velmi těžce.

Show Ano, trenére! vysíláme opět ve čtvrtek ve 22.45 na Primě.

Co by si chtěli ve Stružnici pořídit, kdyby se jim podařilo splnit Franzovy pověstné individuální úkoly? Největší radost by klukům udělalo, kdyby si za výhru mohli obstarat nové sportovní vybavení a hřiště pro sport a zábavu.

Proč zrovna hřiště? To pochopíte, když se v předpremiéře podíváte na ukázku ze čtvrtečního dílu. Věřili byste tvrzení, že díry v trávníku jsou od krtka?

PŘEDPREMIÉROVÉ VIDEO:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.