Čtvrteční večerníček s trenérem: opravdový okresní přebor

Další premiérová dávka pravého okresního přeboru a všeho, co s sebou zápolení v této třídě nese, je tady. Kouč Straka se tentokrát podívá na kopačky i do zákulisí TJ Dynamo Stružnice v okrese Česká Lípa.

Místní mužstvo je složené půl na půl mladí a staří. Mladým hráčům chybí disciplína a ti starší se potýkají s výdrží. Lídrem mužstva je Jarda Dvořák, emotivní a impulzivní hráč, který prohry nese velmi těžce.

Show Ano, trenére! vysíláme opět ve čtvrtek ve 22.45 na Primě.

Co by si chtěli ve Stružnici pořídit, kdyby se jim podařilo splnit Franzovy pověstné individuální úkoly? Největší radost by klukům udělalo, kdyby si za výhru mohli obstarat nové sportovní vybavení a hřiště pro sport a zábavu.

Proč zrovna hřiště? To pochopíte, když se v předpremiéře podíváte na ukázku ze čtvrtečního dílu. Věřili byste tvrzení, že díry v trávníku jsou od krtka?

PŘEDPREMIÉROVÉ VIDEO:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.