Prima Ženy

29. dubna 2016 01:03

Iva Kropáčková

Aplikace s předpovědí počasí oceníte každý den. Co všechno umí?

Prima Rádce - Aplikace na sledování počasí

Aplikace na předpověď počasí jsou jedny z nejpraktičtějších a nejoblíbenějších mezi uživateli.

Vždycky se hodí vědět, jaké bude počasí. Kolik má být stupňů, kde prší, kdy bude pršet u vás, nebo jestli se na vás nežene bouřka. Zvlášť když máte před sebou výlet nebo prostě potřebujete ráno vědět, co si vzít na sebe, jestli přibalit deštník... Existuje řada kvalitních aplikací pro předpověď počasí (Aladin, AccuWeather, Meteoradar In-Počasí, Počasí XL Pro, Pocasí & Radar, Weather & Clock Widget Android, Počasí, CHMI Meteroradar...). My jsme na ukázku vybrali METEORADAR IN-POČASÍ, která je zdarma dostupná pro platformy Android a iOS. A co umí tedy konkrétně IN-POČASÍ? Na mapu promítá radarové snímky, takže přesně víte, co se vašim směrem žene. Umí zobrazit i kamerové snímky ze všech koutů republiky a fotky od uživatelů aplikace. Samozřejmostí jsou aktuální teploty a další praktické informace týkající se počasí. Více už vám šikovnou aplikaci nejen na túry a výlety popíše ve videu moderátor coolovského pořadu Applikace Mikoláš Tuček...

Ušetřit můžete až 50 % z vaší měsíční útraty za telefon. Srovnání mobilních tarifů na Prima Rádci

Doporučujeme: Prima kvízy

A když už jsme u aplikací, velmi oblíbená je i naše zábavná hra Prima Kvízy. Hrají v ní proti sobě dva hráči. Je tam přes 50 tisíc otázek napojených na primácké pořady. Ve hře si můžete poměřit své znalosti a postřeh se svými přáteli z Facebooku nebo s oblíbenými tvářemi naší televize – například Zdeňkem Pohlreichem, Martinem Dejdarem, Patrikem Děrgelem či Jakubem Prachařem. Kde si ji můžete stáhnout, zjistíte na webu Prima Kvízy, nebo v tomto článku:

A tady se můžete podívat na celý díl Applikací o vychytávkách do přírody. Jako vždycky se dost pobavíte. :-)

Pořad Applikace s Mikolášem Tučkem, který je nadupaný zajímavými tipy, radami a novinkami ze světa mobilních aplikací, můžete sledovat každou sobotu v podvečer na Prima Cool. Všechny odvysílané díly najdete také na Prima PLAY – Applikace.

Prima Rádce je také na Facebooku. Najdete nás zde.

Titulní foto - Zdroj: Thinkstock

Sdílejte článek