Bez hranic: Novou kriminalistku čeká těžký případ

Děsivé zločiny i novou tvář přinese čtvrteční díl seriálu Bez hranic. Komu jsou tentokrát elitní vyšetřovatelé na stopě? A na koho se můžete těšit? Další díl seriálu Bez hranic uvidíte ve čtvrtek ve 20:15 na Prima Love.

Bez hranic: Novou kriminalistku čeká těžký případ

Nepředvídatelná hrozba

Tým se tentokrát musí vypořádat se zuřivým sniperem, který zabíjí lidi na různých místech a v různou dobu. Jeho chování je nepředvídatelné, nebezpečnost vysoká. Tohle bude napínavý!

Arabela přichází

A právě tenhle křest ohněm čeká nováčka týmu - dámu s “pohádkovým” křestním jménem Arabela Seeger. Tuhle Holanďanku jste mohli vidět jako inspektorku už v první sérii, druhá jí pak přivádí jako jednu hlavních postav seriálu. Arabela, která původně působila v Rotterdamu, vedle holandštiny mluví plynně anglicky, německy a italsky. Co všechno ji asi v nové práci čeká?

Kdo to je?

Arabela je zatím asi jednou z největších televizních příležitostí pro Britku Laru Rossi. Sympatická herečka, kterou budete moci vidět i v pokračování sci fi Iron Sky: The Coming Race, je nicméně velice aktivní na divadelní scéně.

Herečka si také zahrála s Joem Dempsiem na divadle. Toho můžete znát například z populárních seriálů Skins a Hra o trůny.

Laru jako Arabelu uvidíte už ve čtvrtek od 20:15 v dalším dílu seriálu Bez hranic.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.