Milostné dilema: Rabín, kněz a krásná blondýna na Love!

Chceteli se pousmát nad milostným soupeřením dvou nejlepších kamarádů, kteří se vzhlédli v jedné a té samé dívce, jste na správné adrese. Ve 20.15 se totiž ve neděli na Prima Love rozhoří vtipný boj mezi Benem Stillerem a Edwardem Nortonem, ve kterém se blýskne i Miloš Forman, a to jako kněz!

Kámoši na život a na smrt, tak by se dali pojmenovat Jake a Brian. Vyrůstali spolu a snad by je nikdy nic nerozdělilo, kdyby se do města nevrátila jejich kamarádka z dětství.

Oba se do ní zamilují a přátelství se mění v lítý boj o dívčí srdce. Je tu však háček, oba jsou tak trochu mimo klasickou milostnou hru, protože jeden je rabín a druhý kněz.

Romantické začátky Edwarda Nortona

Edward Norton, který hraje kněze Briana, se rozhodl už v pěti letech, že se chce věnovat herectví a šel za svým snem hned, jak to bylo možné. Poprvé a opravdu velmi zazářil v roce 1996 v thrilleru Prvotní strach, kde ztvárnil postavu schizofrenického mladíka. Ještě v tom samém roce se objevil ve Formanově trháku Lid versus Larry Flynt.

Dnes je z něj velmi uznávaný herec, ale také režisér a scénárista. Ostatně romantickou komedii o boji mezi rabínem a knězem si vzal pod svá režijní křídla a tento režijní debut se mu opravdu podařil.

Roli kněze si ale nenechal ujít, a jde mu pěkně! A proč by nešla, když na faře spolupracuje s druhým starším a zkušenějším knězem, kterého hraje Miloš Forman. Ve filmu má ale slavný český režisér příjmení Havel. Kdo ví, jak přesně došlo k obsazení Miloše Formana do menší role. Že by se mu Edward chtěl revanžovat za skvělou roli ve filmu Lid versus Larry Flynt?

Vrchní americký komediant jako rabín

Ben Stiller se s českým režisérem o faru dělit nemusí, předvede se nám totiž jako rabín. Jak už to u něj bývá zvykem, nebude nouze o komické grimasy a hlavně situace, ve kterých umí bezvadně improvizovat. S Edwardem Nortonem si může podat pomyslně ruce, protože, i když je u nás známý především jako herec, už si vyzkoušel u filmu a televize snad všechny významější tvůrčí pozice od psaní scénářů a režii až po produkci. Měl také svou vlastní televizní show.

Romantickou komedii uvidíte na Prima Love už tuto neděli ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.