Sobotní Bikesalon ze srdce Tour de France

Další premiérový Bikesalon sledujte zase v sobotu od 9.50 na Primě!

Nejslavnější cyklistický závod na planetě. To je Stará Dáma, nebo chcete-li Tour de France. Vypravili jsme se s naším štábem, přímo do srdce 105. ročníku tohoto závodu, a přiblížíme vám tak nejen soutěžní napětí, jaké prožívají hvězdy typu Petra Sagana, ale také zákulisní atmosféru, kam se ani běžný novinář hned tak nepodívá.

Kross Soil EX - mohutné enduro kolo polského výrobce si už od pohledu troufá na každý terén. Jak si ale povede na chorvatském makadamu nebo v táhlých výšlapech, ve kterých biker potřebuje své kolo zamknout, aby šlapal co nejefektivněji? A co brzdy? Jak zvládají subtropické teploty v prudkých sjezdech. To a mnohem víc vám poví naše moderátorské duo Daniel a Martin.

Stále populárnější elektrokola přinášejí svým uživatelům zcela nové výhody. Napadlo by vás totiž, že můžete třeba vyrazit do bikeparku a neplatit ani korunu za lanovku? Trek Powerfly 7 FS Plus s výkonným systémem elektrodopomoci Bosch Perfomance CX přesně tohle zvládá. Je toho ale ještě mnohem víc. Co nás na tomto modelu zaujalo, a co bychom mu naopak vytkli? To se dozvíte v podrobném testu, který jsme natáčeli v německém bikeparku nedaleko českých hranic.

Populární soutěž má již spoustu výherců. Jste mezi nimi? (Gratulujeme!) Nebo ještě čekáte na svou šanci? Pak nezoufejte. Stále můžete soutěžit o skvělé ceny. Novinkou mezi výhrami je praktická sada nářadí, šroubováků a imbusů od značky Gola. Už se Vám proto nikdy nestane, že byste na svém kole nemohli něco povolit, nebo utáhnout! Soutěžící se dále mohou těšit na populární cyklokosmetiku značky Carlson, nebo na cyklistickou přilbu německého výrobce kol CUBE. Člověk se učí celý život a i ti nejlepší se stále mají kam posouvat. Proto je připraveno pokračování školy jízdy na silničním kole, ve kterém se dozvíte ještě vytříbenější technické lahůdky, které vám pomohou na cestě za překonáním sebe sama! Ať Vám ani tento týden z cyklistického světa nic neuteče, sledujte nás v sobotu na Primě.

Tak se nezapomeňte dívat, začínáme v sobotu už v 9.50 na Primě!

VŠECHNY TESTY KOL Z POŘADU BIKESALON POHROMADĚ

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.