Markéta upekla božský dort pro skokany na lyžích

Co všechno ovládá božská Markéta? Sjezd na kole prudkým svahem plným klád nebo snad skákání na lyžích? To první rozhodně ano a mezi skokany na lyžích vás vezme s sebou! Už v pondělí ve 20.15 na Prima love.

Jak se ovšem Markéta přiznává – sjezdům na kole se věnovala téměř tři roky a momenty, kdy letěla vzduchem, milovala ze všeho nejvíce. A tak není její náklonnost k podobnému adrenalinovému sportu, skákání na lyžích, až zas tak překvapivá.

Oddíl profesionálních skokanů chce udělat radost svému trenérovi, který bude slavit čtyřicetiny, a tak si pozve Markétu – kdo by ale čekal dort ve tvaru lyží nebo skokanského můstku, velmi by se divil! Protože trenér oddílu miluje pivo, Markéta upeče dort ve tvaru pivního soudku, ze kterého vytéká pivní pěna – a aby došlo i na to skákání, na pěně bude sedět skokan i s lyžemi na nohou!

Nechte se nalákat božským dortem:

Trenér je nadšený a zavtipkuje si, že skokani, aby byli lehcí, jedí pouze omaštěný vzduch. A tak, když Markéta zapomene ukrojit dort jednomu z oddílu, se všichni zasmějí, že skokan je tak hubený, že vlastně ani není vidět.

Recept na konci bude tentokrát na „Roztomilý zamilovaný koláč“. Na řadu přijdou tvaroh a skvělá malinová marmeláda. Najdete ho hned po odvysílání pořadu na našich webových stránkách.

A proč je koláč roztomilý a zamilovaný? Dívejte se v pondělí ve 20.15 na Prima love a vše uvidíte sami!

Další novinky a inspiraci najdete na Facebooku pořadu Božské dorty od Markéty.

Mohlo by vás zajímat:

Zapečené pomeranče

Ananasový Tarte Tatin

Mrkvový dort s ořechy

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.