Markéta upekla božský kufr plný dobrot

V dalším díle se bude oslavovat a bude to oslava ne jen tak ledajaká. Půjde o narozeniny nákupního centra Arkády Pankrác. A Markéta si připravila dort víc než speciální. Dívejte se v pondělí ve 20.15 na Prima love.

Naše cukrářka se pro inspiraci prošla po obchodním centru.

A satisfakcí za utracené finance jí byl super nápad – dort bude mít podobu cestovního zavazadla, z něhož budou vidět různé věcičky, které je možné v nákupním centru zakoupit.

Tento nápad se zamlouvá i Michalovi.

Korpus bude obdélníkový a naplněný karamelovým krémem a tento „kufr“ ještě potáhne čokoládovým marcipánem.

Tady najdete ukázku:

Víko kufru bude z oplatek, také potažených čokoládou. A samozřejmě nesmí chybět lemy a všechny náležitosti, co správný kufr musí mít. Do vyřezávání těchto nutností je zapojen i Michal.

Podívejte se, jak Markéta dort připravovala:

Když je kufr až na víko hotov, vrhá se Michal s Markéta na věci, které zavazadlo zaplní – blůzku, prádlo, knihu, šperky, ručník, kraťasy, svetřík, šálu, botku, tubičku od make-upu – zkrátka všechno, co si správná žena v nákupním centru chce koupit. Na dort už přijde jen připevnit zlehka víko a je hotovo.

A nutno dodat, že všem zúčastněným, kdo narozeniny obchodního centra slavili, dort moc chutnal. Zájem byl zejména a malé drobnosti, které Markéta s Michalem do kufru umístili. Tak třeba tubu make-upu si hned vzal jeden z přítomných pánů.

Na konci pořadu nám Markéta ukáže recept na horké a snadné čokoládové suflé. Recept najdete hned po odvysílání pořadu na našich webových stránkách.

Další novinky a inspiraci najdete na Facebooku pořadu Božské dorty od Markéty.

Na premiérové díly Božských dortů od Markéty se dívejte v pondělí ve 20.15 na Prima love.

Mohlo by vás zajímat:

Jablečný pudink se špaldovými piškoty

Ořechový štrúdl se sušenými brusinkami

Buchtičky se šodó

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.