V novém díle Božských dortů najdete Markétu u ledu

V pondělí 11. 3. ve 20.15 vás na Prima LOVE čeká nový díl pořadu Božské dorty od Markéty. Tentokrát se Markéta vydá na liberecký hokejový stadion s originálním dárkem pro trenéra Bílých tygrů.

V této epizodě dostala Markéta za úkol vyrobit dárek pro trenéra hokejového týmu. Ač je Markéta ztělesněním ženskosti, tuto spíše mužskou výzvu přijala. Nejprve se vydala na průzkum přímo na hokejový stadion – načerpat inspiraci. Jak sama podotkla, hokej není sportem jejího srdce, tím je spíš cyklistika, takže inspirace bylo tentokrát zapotřebí.Nakonec zvolila pro svůj nový 3D dort jako předlohu brankářskou lapačku, kterou si i přinesla do své kuchyně, aby mohla tvar, povrch i detaily okopírovat co nejpřesněji. Prohlédněte si fotogalerii a zjistěte jak se jí to podařilo.

Jako základ použila korpus z mramorovaného piškotu, který spojila čokoládovým krémem. Po vytvoření tvaru lapačky celý korpus pečlivě zahladila krémem a poté potáhla bílou potahovou hmotou. Pak už přišly na řadu detaily, prošívání, vzhled patinované kůže a nakonec zlatý hřeb – puk s klubovým znakem.S hotovým dortem se Markéta vydala přímo do šatny plné polonahých statných hokejistů, kde předání dortu proběhlo. Pavel Hynek, který je hlavní trenér libereckého hokejového týmu Bílí tygři, měl z dortu velkou radost. Dokonce pomohl Markétě s krájením a servírováním, a hráčům za odměnu slíbil trénink navíc, aby tu sladkou nálož svorně vysportovali.Na závěr nového dílu vám Markéta představí recept na lahodné taštičky s tvarohovou náplní. Recept najdete hned po odvysílání pořadu na našich webových stránkách.Další novinky a inspiraci najdete na facebooku pořadu Božské dorty od Markéty.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.