V sobotu můžete vidět božskou Markétu na vlastní oči!

Vidět Markétu a její připravování dortu? To je něco, co byste si neměli nechat ujít. Tuto sobotu budete mít šanci! Na narozeninové oslavě obchodního centra Arkády uvidíte nejen ji, ale i další tváře Primy...

Obchodní centrum Arkády slaví v sobotu 5. října své páté narozeniny a Prima love, která je jejich mediálním partnerem, nebude chybět – uvidíte ji například v zastoupení božskou cukrářkou Markétou Krajčovičovou!

Zdobení dortů s cukrářskými mistry

Narozeninový den bude zahájen v jedenáct hodin moderátorem Dušanem Binkou – začne se zdobením narozeninových dortů, a to se samotnými mistry cukrářského umění AKC, členy reprezentace České republiky. Společně s nimi se návštěvníci naučí modelovat z marcipánu a udělat zmrzlinový sorbet pomocí dusíku!

A pak vesele s Ivou Kubelkovou a Markétou

Od 13.30 se pak už konečně přivítají s božskou cukrářkou Markétou Krajčovičovou z úspěšných Božských dortů od Markéty – ty vysílá každý týden v pondělí ve 20.15 Prima love. Další osobností bude například Iva Kubelková, která se chopí moderování od 14.30. Až do pěti hodin odpoledne budete moci vyzkoušet nejrůznější cukrářské techniky, ochutnávat, a třeba se i s někým známým vyfotit. Komě jiného na hosty čekají i dárky v hodnotě 5 000 000 Kč!

Na nic nečekejte a pojďme se setkat v sobotu na Arkádách!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.