VIDEO: Markéta poradí postup na chalupářský moučník

Předchozí díl Božských dortů od Markéty prokázal, že naší mistryni cukrářce není cizí ani masíčko – upekla totiž dort ve tvaru zabijačkových hodů. A jeden by skoro nevěřil, že se jedná o pochoutky sladké a nikoliv masité.

Dort si u Markéty totiž objednali myslivci a lesníci, a tak bylo jasné, že tentokrát se k růžovým či jinak pastelovým volánkům cukrářka uchylovat nebude. Vzhledem k tomu, jakou zručnost prokázala při tvorbě sladkých jelítek, jitrniček a dokonce tlačenky, si každý může domyslet, že vegetariánské smýšlení naše Markéta určitě nemá.

Když byla "zabijačka" předaná, Markéta mohla konečně ukázat i recept pro diváky. Aby zachovala podobný styl, rozhodla se připravit chalupářský moučník. To, co by zpočátku vypadalo jako obyčejná klasika, vyzdvihla díky angreštu mezi dezertové skvosty.

Inu, uznejte při pohledu do galerie sami:

A teď se podívejte, jak se tato dobrota připravuje:

Celý recept najdete v tomto výpisu.

Mohlo by vás dále zajímat:

Hruškový koláč s mascarpone

Máslové sušenky s vanilkou

Švestkový litý koláč s mákem

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.