VIDEO: Upečte si s Markétou višňovou rolku

Potřebujete nápad na bleskové pohoštění, které zvládne připravit i úplný začátečník? Vyzkoušejte višňové rolky a zaručeně sklidíte úspěch.

V novém "filmovém" díle Božských dortů, si pro vás Markéta kromě originálního 3D dortu připravila i recept na jednoduchý moučník. Je tak jednoduchý, že ho zvládnou připravit i děti. Stačí je nenápadně nasměrovat, aby si pustily videonávod, a pak už jen čekat na "překvapivou" a lahodnou sobotní snídani do postele... :)

A nebo nebuďte zbytečně nenápadní a jednoduše zkopírujte link na tento článek s videem na jejich facebookový profil. Takový vzkaz trkne i puberťáka :) Tohle pečení bude ale bavit i menší děti a určitě i vás, je to zaručená rychlovka.

Podrobný recept s výpisem surovin najdete v tomto odkazu.

A tady už je to slíbené video:

Další novinky a inspiraci najdete na facebooku pořadu Božské dorty od Markéty.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.