Sladké recepty

18. listopadu 2013 20:45

Klára Michalová

VIDEO: Zkuste božské mufiny s pralinkovým srdcem podle Markéty

Příprava mufinů je blesková a výsledek okouzlující. Vyzkoušejte Markétiny oblíbené bábovičky s překvapením v podobě rozpečené rumové pralinky.

V minulém díle Markéta připravila pro profesora designové školy extra vypečené kuřátko. Tedy samozřejmě dort, který ovšem vypadal jako pečené kuře se zlatavou kůrčičkou. Ale byl tak realistický, že jediné, co ho prozradilo, byla chybějící vůně masové pečínky.

Na konci epizody si Markéta pro své diváky opět připravila jednoduchý recept na každodenní moučník. Tentokrát zvolila mufiny. Tyhle malé roztomilé bábovičky se dají připravit na tisíc způsobů – na sladko, na slano, dají se ozdobit krémem a můžete do nich přidat cokoli, třeba zelí či chorizo, oříšky, ovoce, nebo lentilky... Markéta nabídla variantu s rumovou pralinkou, která se ve středu těsta krásně rozpeče.

Připravte si Markétiny mufiny s pralinkou podle videonávodu:

Podrobný recept s výpisem surovin najdete v tomto odkazu.

Další novinky a inspiraci najdete na Facebooku pořadu Božské dorty od Markéty.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.