Seriály a filmy

12. února 2016 12:01

Martina Čerňanská

Češi na cestách vás v neděli vezmou až do daleké Afriky

I tentokrát se na cestou vydají muž a žena. V šesté epizode pořadu Češi na cestách se sejdou dva vášniví cestovatelé: Lucie a Ladislav. A kam se podíváme spolu s nimi tentokrát?

Čeká nás exotický Zanzibar! Pojďme nyní představit naše dva odvážné účastníky:

Lucie je původem grafička (uměleckoprůmyslová škola), poté se začala věnovat marketingu a médiím. Je rozvedená a bezdětná, její manžel pocházel z Egypta, kde téměř rok sama pracovala jako turistický průvodce.

Kde všude už Lucie byla se dozvíte v jejím medailonku:

Ladislav vystudoval obor silnoproudé elektrotechniky na ČVUT. Ladislav je dvakrát rozvedený a po 17 letech znovu žije se svou první manželkou Alenou, se kterou má 2 děti. Vztah je to však pouze víkendový, oba si dopřávají volnost a při cestování na něj manželka určitě prý žárlit nebude. Bydlí v Krkonoších a je i propagátorem krkonošské slovesnosti.

Připomeňte si pana Ladislava z Prostřena:

Nezapomeňte se dívat tuto neděli v 18.00 na Primu!

A pro ty, kteří se již nemohou dočkat, máme malou ochutnávku...fotogalerii z natáčení v Zanzibaru jen pro vás přímo zde:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.