Seriály a filmy

6. ledna 2016 12:01

Martina Čerňanská

Darja Zajčenko

Hodně praštěná puberťačka, která se neustále tlemí. Umí být milá i protivná, hodně záleží na tom, s kým komunikuje. Bude pro každou bláznivinu a hodně jí ovlivní okolí. Darja je studentka střední školy, narozená v Rusku, ale již 19 lež žije s rodinou v ČR a má české občanství.

Otec je podnikatel, matka bývalá atletka. Darja svůj život až do úrazu - zlomený obratel, zasvětila krasobruslení. Na dovolené mockrát nebyla - byla sice v mnoha zemích ale skoro vždy s krasobruslením. Pak byla plout lodí po Středozemním moři a letos 2,5 měsíce v Chorvatsku, kde pracovala v obchodě s botami, který tam měli její rodiče. Chtěla by se podívat mimo Evropu. "Budu muset otevřít mapu a checknout, kam chci. Hlavně ne zimu," hlásí se smíchem. Ideální spolucestovatel je pro ní chlap: "Babu ne, ty jsou zakomplexovaný a slepice. Můj spolucestovatel musí být pohodář, aby moc neřešil. Jo a pekáč buchet by byl plus," říká se smíchem a vysvětluje, že tím nemylí svačinu. "Jo a taky by měl mít znalosti a být chytrý. A měl by být starší, žádného 25ti letého mladičinu nechci." Když se ptám, proč to, tak mi říká, že starší lidi hodně mluví a ona si její "pusinka aspoň odpočine."

Studium:Mediální soukromá škola. Chce být moderátorkou a herečkou

Práce: Vypomáhá rodičům v obchodě s botama.

Zájmy:Krasobruslení. Závodně. Teď již jen výjmečně. Zlomila si obratel a konec...Chtěla by se dostat na lední show na velkou loď, jako program. Ráda by si nacvičila nějakou ledovou show.

Rodina:Rodiče z Ruska, sestra 15 a bratr 27. Jsou původně z Krasnodaru. Darja ale vyrostla již v ČR.

Sama o sobě říká: Jde si za cílem, sebekritická, upovídaná

Dětství a puberta:Sport od pěti let - krasobruslení. Celé dětství jen krasobruslení. Chtěla se kvalifikovat na mistrovství Evropy. Dobrá byla v choreografii. Technika horší. Ale nezajímá ji být desátá. Musela by být do třetího místa... Potom úraz a konec...

Jazyky:Rusky, Česky, Německy, Angl., Chorvatsky, rozumí FRA., to je takovej něžnej jazyk:)

Cestování:S reprezentací krasobruslení sjezdila celou Evropu. Skandinávii, Německo, Rakousko, Francii, Itálii, atd... Jinak nikde moc nebyla. Chorvatsko má ráda. Jela po Středozemním moři parníkem Turecko Izmir, a také byla jeden den v Maroku. To se jí ale moc nezamlouvalo. Vaděj jí lidi, co jí stále něco nabízejí a něco po ní chtějí. Obtežuje jí to a proto by do podobných zemí moc nechtěla... S batůžkem by nikam asi nejela. Sama by se určitě bála cestovat. Nikdy nejela s cestovkou. Když u moře, tak nejraději se jenom válet na pláži a nakupovat;) Vejlety a vykopávky by jí asi moc nezajímaly.

Kam by se ráda podívala:New York na nákupy, Jižní Amerika, Mexiko. Kanada, ale je tam zima. Raději za teplem. Afrika je na rozpacích...

Jídlo:Jím všechno. Mám ráda sushi. Vyzkoušela bych klidně brouky a hady. Ráda přijmu výzvu... Zkusit se má všechno.

Letadlo:Trochu obava. Ale prvně neletí. Dokáže strach potlačit.

Spolucestující:Ne namyšlenec. Je to jinak jedno. Hlavně ať je milej a komunikuje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.