Seriály a filmy

6. ledna 2016 12:01

Martina Čerňanská

Darja Zajčenko

Hodně praštěná puberťačka, která se neustále tlemí. Umí být milá i protivná, hodně záleží na tom, s kým komunikuje. Bude pro každou bláznivinu a hodně jí ovlivní okolí. Darja je studentka střední školy, narozená v Rusku, ale již 19 lež žije s rodinou v ČR a má české občanství.

Otec je podnikatel, matka bývalá atletka. Darja svůj život až do úrazu - zlomený obratel, zasvětila krasobruslení. Na dovolené mockrát nebyla - byla sice v mnoha zemích ale skoro vždy s krasobruslením. Pak byla plout lodí po Středozemním moři a letos 2,5 měsíce v Chorvatsku, kde pracovala v obchodě s botami, který tam měli její rodiče. Chtěla by se podívat mimo Evropu. "Budu muset otevřít mapu a checknout, kam chci. Hlavně ne zimu," hlásí se smíchem. Ideální spolucestovatel je pro ní chlap: "Babu ne, ty jsou zakomplexovaný a slepice. Můj spolucestovatel musí být pohodář, aby moc neřešil. Jo a pekáč buchet by byl plus," říká se smíchem a vysvětluje, že tím nemylí svačinu. "Jo a taky by měl mít znalosti a být chytrý. A měl by být starší, žádného 25ti letého mladičinu nechci." Když se ptám, proč to, tak mi říká, že starší lidi hodně mluví a ona si její "pusinka aspoň odpočine."

Studium:Mediální soukromá škola. Chce být moderátorkou a herečkou

Práce: Vypomáhá rodičům v obchodě s botama.

Zájmy:Krasobruslení. Závodně. Teď již jen výjmečně. Zlomila si obratel a konec...Chtěla by se dostat na lední show na velkou loď, jako program. Ráda by si nacvičila nějakou ledovou show.

Rodina:Rodiče z Ruska, sestra 15 a bratr 27. Jsou původně z Krasnodaru. Darja ale vyrostla již v ČR.

Sama o sobě říká: Jde si za cílem, sebekritická, upovídaná

Dětství a puberta:Sport od pěti let - krasobruslení. Celé dětství jen krasobruslení. Chtěla se kvalifikovat na mistrovství Evropy. Dobrá byla v choreografii. Technika horší. Ale nezajímá ji být desátá. Musela by být do třetího místa... Potom úraz a konec...

Jazyky:Rusky, Česky, Německy, Angl., Chorvatsky, rozumí FRA., to je takovej něžnej jazyk:)

Cestování:S reprezentací krasobruslení sjezdila celou Evropu. Skandinávii, Německo, Rakousko, Francii, Itálii, atd... Jinak nikde moc nebyla. Chorvatsko má ráda. Jela po Středozemním moři parníkem Turecko Izmir, a také byla jeden den v Maroku. To se jí ale moc nezamlouvalo. Vaděj jí lidi, co jí stále něco nabízejí a něco po ní chtějí. Obtežuje jí to a proto by do podobných zemí moc nechtěla... S batůžkem by nikam asi nejela. Sama by se určitě bála cestovat. Nikdy nejela s cestovkou. Když u moře, tak nejraději se jenom válet na pláži a nakupovat;) Vejlety a vykopávky by jí asi moc nezajímaly.

Kam by se ráda podívala:New York na nákupy, Jižní Amerika, Mexiko. Kanada, ale je tam zima. Raději za teplem. Afrika je na rozpacích...

Jídlo:Jím všechno. Mám ráda sushi. Vyzkoušela bych klidně brouky a hady. Ráda přijmu výzvu... Zkusit se má všechno.

Letadlo:Trochu obava. Ale prvně neletí. Dokáže strach potlačit.

Spolucestující:Ne namyšlenec. Je to jinak jedno. Hlavně ať je milej a komunikuje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.