Seriály a filmy

6. ledna 2016 12:01

Martina Čerňanská

Josef Němec

Sympatický, upovídaný, má dobrý humor - na otázku "pas", odpověděl "obvod? 108", pohodář na cesty. Pepa má sjetou Evropu, Tunis, Alžír i Egypt. Byl také v Jižní Africe, kde byl za dobře vykonávanou práci, když kdysi pracoval jako manager v pojišťovně.

Šel i do míst, kam se ostatní lidi báli jít, mezi domorodce. Rád by se podíval do rovníkové Afriky, na Island nebo do Himalájí. Nemá rád Ameriku, takže tam se mu příliš nechce. Mluví česky, slovensky, rusky, německy, angličtinu nemá rád. Pepa prý vždy byl vlk samotář na cestách, ale má rád společnost, takže by chtěl někoho s kým bude legrace. Jet s ním prý může i žena nebo dívka, protože s holkama si rozumí víc. Ideální věk spolucestovatele je kolem 40, ale snese se s každým. "Jen ne někoho příliš starého, aby mi stačil," směje se. "Ideální spolucestovatel závisí na tom, kam pojedeme - pokud do Řecka, tak bude lepší filozof než sportovec, když do Himalájí, tak tam žádnýho mudrce nepotřebuju."

Sám o sobě říká:Jsem dinosaurus, kterej do téhle doby nepatří.Nemá rád FB, a lidi co pořád sjíždí internet. Lidi mají k sobě dnes daleko. Je hodně sociální. Hodně povídá, šprýmuje, oťukává si ostatní, ale je bodrý a srdnatý.

Dětství:Nádherné. Vyrůstal v Budějicích. Za humny Šumava. Čundry a vejlety.

Puberta:V patnácti letech odešel na internátní hornickou školu Příbram. Sám tam moc chtěl. Věnoval se geologii. Byla to tehdy jediná možnost v tomto oboru. Věnoval tomu všechen čas. Baví ho to dodnes.

Jazyky:Rusky, Německy, nesnáší Angličtinu a USA, dohodne se rukama nohama. Nedělá mu to žádný problém. Praktikuje toto úspěšně na cestách.

Cestování:Po revoluci pracoval jako ředitel CK a projel celou Evropu a Turecko. Domlouval hotely a zájezdy. Dvakrát Jihoafrická republika za odměnu v práci. To již jako pojišťovák. Cestuje rád, ale do Egyptu by nejel. Nemá rád současné Araby. Je to spojeno patrně s aktuální situací. Padají letadla, střílí se, nechápe právo Šaríja. Určitě ale bude spokojen. Jinak teď nejezdí nikam. Manželka a děti vyčerpají celý rozpočet. Ale po Čechách jezdí. Jsou krásné.

Letadlo:Létá rád a nejraději má dlouhé lety. Má rád servis v letadle. Nejradeji se sklenkou červeného... Má ale dlouhé nohy a tak by rád seděl někde u exitu. Nejlépe však u pilota v kabině... ;)

Kam by se rád podíval:Keňa, Nepál, Island, Madagaskar

Jídlo:Jí všechno. NE červy, NE pavouky, NE žížaly... Je prý člověk.

Fobie:Pavouci a hadi. Trochu. Nic hrozného, ale nemusí to

Moře:Je Rak. Vodní znamení, takže má rád vodu, ale ne nějaké dlouhé válení se na pláži u hotelu. Miluje šnorchlování.

Ideální večer:Hlavně NE tanec někde v baru a ne na parketu. Ideálně někde v tichu a sám rozjímat u moře a koukat na západ slunce. Poslouchat moře. Klid.

Spolucestující:Snese každého, snad. Když by šel na památky, tak s někým, koho to bude zajímat. Když treking, tak alespoň trochu sportovec. Rád by člověka s všeobecným rozhledem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.