Seriály a filmy

6. ledna 2016 12:01

Martina Čerňanská

Roman Cikrle

Charakterizuje se jako typický „střelený“ Střelec, vznětlivý, romantický, zábavný, výřečný, také je prý dost přelétavý. Vystudoval střední odborné obchodní učiliště a pracuje jako prodavač sanity. V zaměstnání je spokojený, ale při lepší nabídce by neváhal a zaměstnání změnil.

Bydlí s invalidními rodiči, o které se stará, v rodinném domě. Baví ho ezoterika, vykládání karet, zajímá se alternativní léčení/ bylinky. Nesportuje a ani ho sport nezajímá, možná jen když hraje hokejový nároďák na MS. Život by chtěl "prožít", nebojí se smrti, těší se na nové zážitky a lidi.

Dětství:Vyrůstal jako jedináček a nikdy mu nic nechybělo.

Jazyky:Neumí žádný cizí jazyk.

Cestování:Byl na mnoha zájezdech - Itálie, Francie, Německo, Rakousko, Anglie, nemá problém s cestováním, možná trochu s létáním.

Kam by se rád/nerad podíval:Rád by se podíval do Španělska na corridu, do Vatikánu, kvůli prastrýci, který tam jako duchovní pracoval. Nejel by do Ruska, na Ukrajinu a jiných postsovětských republik.

Spolucestující:Nemyslí si, že by mu někdo jako spolucestovatel vadil, myslí si, že jako obchodník dokáže dobře odhadnout lidi a vyjít s každým, "má prý ústa na pravém místě".

Ideální večer:Romantika ve vířivce při svíčkách se šampaňským a potom společné prožití noci.

Ženy:Nemá trvalý vztah, byly prý jen krátkodobé nebo jednorázové vztahy.

Vztah k vodě:Ve vodě se "cítí jako ryba ve vodě".

Jídlo:Preferuje klasickou českou kuchyni, nerad experimentuje, nejedl by mořské plody a pavouka v těstíčku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.