Etzler versus Pohlreich. V Česko vaří s Pohlreichem živě tentokrát poteče olej a budou lítat játra.

„Ukážu světu, že vařím líp než Pohlreich,“ hlásí předem herec Miroslav Etzler. Kuchařské síly si s obávaným šéfkuchařem poměří už v sobotu večer. Role ochutnávačů se zhostí herečky Jana Švandová a Kamila Špráchalová.

Miroslav Etzler jde ke sporáku s humorem. „Konečně světu dokážu, že jsem lepší kuchař než Pohlreich. Jediné, co mi vadí je ten fakt, že Zdeněk Pohlreich nebude vařit podle mě, ale já podle něj,“ uvedl se smíchem herec, kterého diváci vídají pravidelně v primáckém seriálu Cesty domů coby policistu Honzu Maška.

Kdo s koho uvidíte již tuto sobotu ve 20. 15 na Primě

Sobotní menu můžete vařit i vy. Podávat se bude hráškový krém, kuřecí játra na majoránce a zapečené pomeranče. Recepty a rozpis surovin, či postup jak se přihlásit do pořadu, najdete už nyní na webu iprima.cz/ceskovarizive

Své kuchařské vlohy představil Etzler už ve VIP prostřeno, kde vařil kolegům.

Své menu zahájil předkrmem ispirovaným středomořskou kuchyní

A touto lahůdkou by měl odstartovat v sobotu


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 9. 2023

Dnes se k vám mohou dostat pikantní, ale možná i nepěkné drby. Můžete pochybovat o motivech blízkého přítele. Prozkoumejte všechny tipy, které dostanete, a zjistěte si skutečná fakta, než je přijmete jako pravdu. Mnohé informace budou pravděpodobně mylné. Vaše představivost je na výši, a tak byste se mohli pokusit psát nebo kreslit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.