Etzler versus Pohlreich. V Česko vaří s Pohlreichem živě tentokrát poteče olej a budou lítat játra.

„Ukážu světu, že vařím líp než Pohlreich,“ hlásí předem herec Miroslav Etzler. Kuchařské síly si s obávaným šéfkuchařem poměří už v sobotu večer. Role ochutnávačů se zhostí herečky Jana Švandová a Kamila Špráchalová.

Miroslav Etzler jde ke sporáku s humorem. „Konečně světu dokážu, že jsem lepší kuchař než Pohlreich. Jediné, co mi vadí je ten fakt, že Zdeněk Pohlreich nebude vařit podle mě, ale já podle něj,“ uvedl se smíchem herec, kterého diváci vídají pravidelně v primáckém seriálu Cesty domů coby policistu Honzu Maška.

Kdo s koho uvidíte již tuto sobotu ve 20. 15 na Primě

Sobotní menu můžete vařit i vy. Podávat se bude hráškový krém, kuřecí játra na majoránce a zapečené pomeranče. Recepty a rozpis surovin, či postup jak se přihlásit do pořadu, najdete už nyní na webu iprima.cz/ceskovarizive

Své kuchařské vlohy představil Etzler už ve VIP prostřeno, kde vařil kolegům.

Své menu zahájil předkrmem ispirovaným středomořskou kuchyní

A touto lahůdkou by měl odstartovat v sobotu


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.