Připravte se na vnitřnosti. V sobotu večer bude Česko vařit s Pohlreichem kuřecí.

Vařte jako šéf - Vnitřnosti

Dobře připravené vnitřnosti mohou být hotovou delikatesou. Řada lidí se přesto jejich využití v kuchyni často vyhýbá kvůli nejrůznějším mýtům, které o nich kolují. Neposlouchejte je a přestaňte se "bát" vnitřností..

Zapomeňte na předsudky a vyzkoušejte některý z receptů, které si pod dozorem šéfa vyzkoušeli tři stateční učni ve čtvrtém dílu pořadu Vařte jako šéf!Uvidíte, že takto upravená jatýrka či třeba ledviny se dlouho na talíři neohřejí. Inspirujte se na videu přímo od Zdeňka Pohlreicha. Takto Šéf připravuje drůbeží játra se šalvějovým máslem, ledvinky na smetaně a telecí játra na berlínský způsob připravovaná s jablky a cibulkou.

Buďte o krok napřed před hostem sobotní živé show Zdeňka Pohlreicha Česko vaří s Pohlreichem živě. Už teď si můžete podle receptů a seznamu suroviny nakoupit vše potřebné a pilovat třeba právě kuřecí jatýrka. Vše najdete na webu iprima.cz/ceskovarizive

Další inspiraci z kuchyně najdete na novém webu Prima FRESH

VNITŘNOSTI PŘED:

A VNITŘNOSTI PO ÚPRAVĚ:

Sdílejte článek
Štítky vnitřnosti

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.