Co uvidíte v 11. řadě Chirurgů? Lékaři budou zachraňovat životy i ve vlastních řadách

Premiéra jedenácté řady oblíbeného seriálu Chirurgové je tady. Na Prima LOVE můžete sledovat nové příběhy lékařů a lékařek z nemocnice.

Chirurgové si nemůžou zvyknout, že ztratili jednoho ze svých. Odchod nejlepší přítelkyně snáší nejhůře dr. Meredith Greyová. Navíc se musí vyrovnat s komplikovaným milostným soužitím s manželem dr. Derekem Shepherdem i příchodem nové kolegyně, která se snaží najít si k Meredith cestu. Za každou cenu. Co má za lubem? Jaké skrývá tajemství? Když se události dají do pohybu, jejich následky jsou zdrcující. Chirurgové mají opět mnoho práce se zachraňováním životů… I ve vlastních řadách.

Chirurgové nemocnice v Seattlu si musí zvyknout na to, že ztratili jednoho ze svých. Ale moc jim to nejde. Dr. Cristina Yangová odešla do Švýcarska, všem zoufale schází, ale nejvíce doktorce Meredith Greyové (Ellen Pompeo), pro kterou byla nejlepší přítelkyní. Na uvolněné místo mezitím nastoupila náhradnice, dr. Magie Pierceová (Kelly McCrearyová). Snaží se s ostatními spřátelit, zvlášť s „opuštěnou“ Meredith.

Má k tomu své vlastní, zatím neznámé, důvody, a když se události dají do pohybu, těžce dopadnou i na Meredithina manžela, dr. Dereka Shepherda (Patrick Dempsey). Jeho sestra Amelia (Caterina Scorsone) využila nabídky nastěhovat se k příbuzným a postupně se učí, jak to v nemocnici chodí. Lékařky Callie Torresová (Sara Ramirez) a Arizona Robbinsová (Jessica Capshaw) mezitím uvažují o možnosti mít spolu další dítě. Jenže Arizona má také zájem o stáž u doktorky Nicole Hermanové (Geena Davis), která je specialistkou fetální chirurgie – a jedinou ženou v oboru. Doktoři April Kepnerová (Sarah Drew) a Jackson Avery (Jess Williams) se těší, až se jim narodí dítě, ale nemůžou se shodnout, jak ho budou vychovávat. Dr. Richard Webber (James Pickens Jr.) a dr. Catherine Averyová (Debbie Allen) sice spolu tráví spoustu času v profesním i osobním životě, přesto se neshodnou, jak vést nemocnici, čí je to zodpovědnost ani co to vlastně mezi nimi je.

Každý víkend na Prima LOVE bude ve znamení seriálu Chirurgové. Bojující lékaře můžete sledovat každou sobotu a neděli ve 22.50.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.