Nejhorší kostýmy seriálové Chůvy k pohledání

Máme z čeho vybírat. Chůvu Fran můžete sledovat každý den na Prima LOVE ve 12.15 a v 19.45.

Na světě existuje dívka, která je oblečením seriálového charakteru Chůvy k pohledání tak okouzlená, že jí stvořila Instagram, kde její módní kousky z let devadesátých vystavuje a zjišťuje jejich původ.

Věděli jste třeba to, že představitelka Fran na sebe během seriálu neoblékla skoro žádné neznačkové zboží? Naopak, Fran na sobě nosí ty nejlepší kousky, které jí móda mohla nabídnout. Nejčastěji se objevuje v kostýmcích od věhlasného módního domu Moschino, ale najdete u ní i Versaceho a významné americké návrháře.

"Nikdy mě to nenapadlo a o módu jsem se nikdy nějak extrémně nezajímala, ale po sledování všech sérií Chůvy Fran jsem byla jejím stylem tak okouzlená, že jsem si ho zkrátka založila," vysvětluje Shanae Brown, dívka, která seriálové Fran založila instagramový profil. Jejím oblíbeným dílem je epizoda 18 série 3, kdy Fran jí wasabi a začne mít sexy hluboký hlas (fanoušci moc dobře vědí). Její Instagram právě teď sleduje přes 217 000 lidí.

Nejhorší kousky ze skříně seriálové Chůvy k pohledání

Ačkoliv se většina fenoménů z devadesátých let vrací do módy, a tak můžete svoje dcery vídat v chokerech na krku, síťovaných punčocháčích a džínách s vysokým pasem, jsou věci, které se snad na světlo světa nedostanou. Vemte jed na to, že většinu z nich měla právě Fran Drescher v seriálu Chůva k pohledání na sobě.

5 BLÁZNIVÝCH OUTFITŮ CHŮVY K POHLEDÁNÍ

1) Ovečky kvůli ohavnému svetru od Moschina padly zbytečně

2) Moschino vytvářel v devadesátých letech i kostýmy pro klauny?

3) Prapodivné motivy z jeskyně měli designéři nechat historii

4) Guess by se měl soustředit pouze na džíny

5) Ani Escada sáčko nestojí za ten trapas, věřte nám...

Sledujte Chůvu k pohledání každý den na Prima LOVE!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.