Prima LOVE chystá v listopadu premiéru třetí řady Cizinky. Potkají se znovu Claire a Jamie?

Úspěšný seriál Cizinka pokračuje další sérií na Prima LOVE. Od Od 11. 11. každou sobotu a neděli ve 22.20 uvidíte třetí řadu Cizinky. Na co se můžete těšit?

Nové epizody seriálu Cizinka začínají hned potom, co se Claire (Caitriona Balfe) vrátila zpátky do roku 1948. Je těhotná a vzhledem k tomu, co prožila, se těžko vyrovnává s následky. Její zážitky navíc komplikují vztah s prvním manželem Frankem (Tobias Menzies). Jamie (Sam Heughan) mezitím v 18. století doplácí na poslední zoufalý pokus stát po boku se svými krajany, skotskými horaly, proti anglické koruně v předem ztracené bitvě u Cullodenu. Sice nečekaně přežil, ale trpí tím, že přišel o všechno – hlavně o svou milovanou Claire.

Léta běží a Claire i Jamie se snaží naučit žít jeden bez druhého. Přesto se nedokážou zbavit myšlenek na ztracenou lásku. Když se objeví určitá možnost, že by se mohla znovu dostat do minulosti za svým Jamiem, získá Claire novou naději. Ale do srdce se jí vkrádají i nové pochyby. Claire a Jamie rozdělily staletí i kontinenty. Najdou k sobě cestu? Na jejich pouti je jako vždy čekají dobrodružství, tajemství a nebezpečí. Otázkou zůstává: pokud se znovu setkají, budou to pořád ti samí lidé, kteří se před dvaceti lety museli rozejít u mystických kouzelných kamenů?

Zajímavosti:

Třetí řada seriálu Cizinka vznikla podle knížky Mořeplavec, která je třetím dílem v sérii bestsellerů spisovatelky Diany Gabaldon. Má 900 stran a je zatím nejdelším dílem knižní série. První díl vyšel už před více než 25 lety. Po celém světě se prodalo více než 25 milionů výtisků.

První část příběhu se odehrává ve Skotsku a v Americe. Druhá část příběhu se odehrává na Jamajce.

„Jamajské“ scény se ve skutečnosti natáčely v Jihoafrické republice ve studiovém areálu asi hodinu jízdy od Kapského Města. Areál má rozlohu 200 hektarů a nechybí v něm laguna ani umělá džungle.

Na stejném místě se natáčely také filmy Šílený Max: Zběsilá cesta a Černá věž nebo pirátský seriál Black Sails. Producenti si místo vybrali hlavně kvůli tomu, že dostali možnost využít několik dvou- a třístěžňových plavidel, která si zahrála pirátské lodě.

Dvě z těchto lodí dostaly novou podobu a jména. Vznikly z nich brigantina Artemis a válečná loď HMS Porpoise, na kterých se Jamie a Claire plaví za dobrodružstvím.

Premiéru třetí řady Cizinky uvidíte od 11. 11. každou sobotu a neděli ve 22.20 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.