Soutěžte s námi o 3 LOVE balíčky k seriálu Cizinka!

Pro všechny fanoušky seriálu Cizinka, jehož třetí řada opanuje každý víkendový večer Primu LOVE, jsme připravili soutěž, ve které můžete vyhrát knihu o vzniku seriálu „Jak se točí Cizinka“ či třetí díl předlohy seriálu s názvem „Mořeplavec“, ale také LOVE nezbytnosti pro vaši krásu – skleněný pilník pro dokonalé nehty a kokosový balzám pro hebké rty!

Fenomenální příběh Jamieho a Claire s námi od prvního vydání žije už 26 let. Byť cesta k označení bestseller bývá leckdy trpká, série Cizinka dokázala nejen přežít, ale rovněž si vydobýt své pevné místo v srdcích mnoha čtenářů a diváků.

Ať už však oslňuje literární kritiky, nebo útočí na televizní obrazovky, nikdy nepolevuje v získávání nových fanoušků.

Cizinkou to začalo, Vážkou v jantaru to rozhodně nekončí. Mořeplavec, třetí pokračování mimořádné ságy sledující osudy cestovatelky časem a skotského horala, jejichž nepřítelem je sám čas, je právě nyní na pultech knihkupectví a na obrazovkách Primy LOVE. I tentokrát se můžete těšit na velkou dávku romantiky, dobrodružství a historických kuriozit okořeněných notnou dávkou neznáma, pro autorku série Dianu Gabaldon tak typickou.

Jamie a Claire opět spolu

Když si Jamie a Claire v roce 1746 řekli své poslední sbohem, ani jeden z nich nepočítal s tím, že by se znovu měli shledat. Jak se ale zdá, osud a možná taky čas s nimi měl jiné plány. Poté, co se Claire dozvídá, že Jamie v bitvě u Cullodenu nezemřel, ji nemůže odradit ani 200 let silná bariéra. A tak se po dvaceti letech odloučení znovu ocitá ve Skotsku 18. století s jediným cílem: najít Jamieho.

S naší soutěží můžete vyhrát knihu Mořeplavec, která mapuje právě dějovou linku třetí řady seriálu Cizinka. Anebo knihu Jak se točí Cizinka. Ta vznikala pod taktovkou nejen filmovým tvůrců, ale i pod ostřížím zrakem samotné autorky knižní série Diany Gabaldon, která je výsledkem nadšena. Kniha obsahuje nejen texty popisující samotný proces natáčení od scénáře až po nejmenší detaily, ale také komentáře aktérů, rozhovor s hlavními hvězdami a co je nejzajímavější – obrovskou porci fotografií ze zákulisí.

Šanci na výhru mají hned 3 soutěžící! A pokud nevyhrajete, nebuďte smutní, obě knihy jsou již v prodeji!

OTÁZKA: Kdy přesně můžete seriál Cizinka vidět na Prima LOVE?

a) v sobotu ve 20.15 hod

b) v sobotu a neděli ve 22.05 hod

Herní řád soutěže najdete TADY

ODPOVĚĎ NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKU NAPIŠTE TADY DO FORMULÁŘE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.