Topmodelky řádí pravidelně na baru! Takové jsou Divoké kočky

Nedělní večer bude ve znamení příchodu do jednoho z nejdrsnějších měst, New Yorku. Místo, kam si lidé z celého světa jezdí plnit své pracovní sny (jen Carrie Bradshaw partnerské). Za svým snem stát se zpěvačkou si jde i Piper Perabo a rychle zjišťuje, že jenom přežít je problém...

Taylor Swift na svém novém albu zpívá "Vítej v New Yorku, čekal na tebe". Krutá pravda je, že New York na vás čeká v případě, že máte dostatek peněz, abyste tam strávili část svého života. Životní styl je jednou z nejdražších položek v jakémkoliv americkém státě, ale New York společně (a nově) se San Franciskem patří mezi ta nejdražší místa na světě. To pozná i mladá dvacetitelá slečna ze Zapadákova, která se snaží prosadit v hudebním průmyslu jako písničkářka.

New York ji hned v první dny ukáže svou odvrácenou tvář, její byt vykradou i se všemi úsporami a Violet (Piper Perabo) nemá naprosto nic. Pak však narazí na bandu holek, které si svoje peníze vydělávají čestně – a každodenní finanční obnos je opravdu lákavý.

Divoké kočky uvidíte v neděli na Prima love ve 20.05!

Kde si vydělat nejvíc?

Violet se uchází o uvolněné místo. Majitelka baru Lil ji přijme. Violet je ale ze všeho trochu překvapená. Bar Divoké kočky totiž není jen tak obyčejným podnikem. Během půlnoci tam na vás čeká překvapení. Kočky za barem se promění v kočky na baru – a jejich sexy show je to, co způsobuje ten obrovský příval dýšek. Violet se tak učí, jak flirtovat a pořádně vydělávat, ale jejím hlavním cílem je stát se zpěvačkou. Jedním z problémů ale je, že bojuje s obrovskou nervozitou, která jí nedovoluje vystupovat před lidmi. Jejím zachráncem se stane Australan Kevin. Ti dva se do sebe zamilují a on se jí snaží pomoct.

Zařídí jí vystoupení v klubu svého přítele, ale Violet kvůli trémě opět nevystoupí. Její matka se také pokoušela prorazit jako zpěvačka a také ji zradila tréma. Kevin se snaží, aby Violet obavy překonala. Otci dívka řekne, že pracuje v baru, který navštěvují bankéři. Jenže on ji vystopuje a její tancování odsoudí. Když jednou Violet tančí, obtěžuje ji jeden z hostů. Kevin se s ním popere a vyvedou ho. Pak se s Violet pohádá, protože nechce, aby se účastnila barové přehlídky těl. Lil kvůli rvačce Violet propustí.

Violet si najde místo ve slušné kavárně, dál skládá a rozesílá nahrávky. Navštíví ji Lil, která by ji chtěla zpátky. Violet odmítne. Jednou jí zavolají z hudebního klubu. Poslechli si nahrávku a zvou ji na vystoupení. Violet s podporou otce, Kevina a přítelkyň překoná trému a zazpívá…

P.S. V jedné z rolí divokých koček uvidíte i topmodelku Tyru Banks.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.