Seriály a filmy

26. července 2018 22:05

Petra Kloidová

Vzpomínáte na všechny sexy doktory z televize?

Když jeden německý doktor běhal po Alpách, aby zde mohl léčit jejich obyvatele, ještě nikdo netušil, že seriály o doktorech budou tak úspěšné. Nové příběhy Doktora z hor můžete sledovat pravidelně na Prima LOVE. Pamatujete si na ty další?

Muži v bílých pláštích odjakživa přitahovaly ženy různého věku a zkušeností, proto mají v televizních seriálech takové úspěchy. Kromě fyzické stránky musí totiž léčit v mnoha případech i tu duševní. A skoro storpocentně mají i tyto andělé v bílých pláštích i svůj vlastní problém.

KDE SE NATÁČÍ DOKTOR Z HOR?

Lékařské téma se těší už několik let na televizních obrazovkách masivní oblibě. Pojďme si zavzpomínat na ty nejkrásnější lékaře z televize.

George Clooney z Pohotovosti

Už kolem roku 1994 bylo vidět, že Clooney stárne do krásy a své nejlepší období jako pohledného muže má ještě před sebou. Clooney si dr. Rosse s pověstným humorem a jiskrou v oku.

Nevycválaný Doktor House

House byl fenoménem a perfektně napsaným seriálem. Kromě toho také jedna z prvních seriálových postav nového milénia, která ukázala i dost temné stránky hlavní postavy. House byl nepříjemný a léčit byste se od něj nenechali, ale nakonec všechno dobře dopadlo. Až na něj.

McDreamy z Chirurgů

Meredith poznala během první noci v novém městě svou budoucí lásku v baru. Hned druhý den se ukázalo, že to je její kolega a nadřízený. Tím však jednoduchá situace s neohroženým krasavcem skončila. Derek Shepherd před několika sériemi Chirurgů zemřel a s ním i část seriálu Chirurgové.

Ztracený doktor Jack Shepherd

Správňák, který ztroskotal společně s desítkou lidí na ostrově. I u něj se postupem let ukázalo, že má do dokonalosti opravdu daleko a jeho problém je větší, než by si dovedl představit.

Sledujte Doktor z hor: Nové příběhy každý den na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.