Seriály a filmy

30. července 2015 16:00

Petra Kloidová

Sexy tatínek David Beckham si založil instagram

52 milionů lidí sleduje na sociální síti Instagram jednu z největších fotbalových celebrit na světě. David Beckham si totiž narozdíl od ostatních celebrit založil Instagram nedávno. Ale fotky, které sdílí se světem, jsou naprosto kouzelné. Poznáte ho hlavně v roli milujícího tatínka.

David Beckham, celebrita a hlavně fotbalista, který si vyžádal respekt fotbalových fanoušků (a někdy i oprávněné hejty) stál společně se svou manželkou a bývalou "spajskou" Victorií Beckham u spojení fotbalu a opravdové popkultury. David byl a stále je po dlouhá léta módní ikonou, která v podstatě vždy vydělala víc za reklamy pro módní domy než za opravdový fotbal (a že to byly vysoké částky!).

Přestože mu sociální sítě nejsou rozhodně cizí, na Instagram se připojil teprve nedávno. Svět ovšem od té doby zásobuje fotkami plné jeho ratolestí. Zatímco jeho syn oslavil v květnu milion followerů, David už jich má padesát dva, kteří sledují život sexy taťky. Podívejte se na jeho fotky s malou Harper Seven, jež je z klanu Beckhamových tou nejmladší.

David s malou Harper Seven, jedinou dcerou Davida a Victorie

Instagram.com

"Zdá se, že Harper není jedinou princeznou v domě," píše David na instagram :-)

Instagram.com

David učí svou nejmenší na kole a je na ní pyšný!

A když už trochu vyrostla, přišel na řadu fotbal. Jak jinak.

Instagram.com

Poslední důkaz, jak David svoji holčičku miluje, je jeho čerstvé tetování

Instagram.com

Milujících sexy taťínků není nikdy dost. Na Prima love uvidíte už dnes ve 20.15 příběh Evelyn, kde hlavní roli zahraje bývalý Bond, Pierce Brosnan.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.