Seriály a filmy

30. července 2015 16:00

Petra Kloidová

Sexy tatínek David Beckham si založil instagram

52 milionů lidí sleduje na sociální síti Instagram jednu z největších fotbalových celebrit na světě. David Beckham si totiž narozdíl od ostatních celebrit založil Instagram nedávno. Ale fotky, které sdílí se světem, jsou naprosto kouzelné. Poznáte ho hlavně v roli milujícího tatínka.

David Beckham, celebrita a hlavně fotbalista, který si vyžádal respekt fotbalových fanoušků (a někdy i oprávněné hejty) stál společně se svou manželkou a bývalou "spajskou" Victorií Beckham u spojení fotbalu a opravdové popkultury. David byl a stále je po dlouhá léta módní ikonou, která v podstatě vždy vydělala víc za reklamy pro módní domy než za opravdový fotbal (a že to byly vysoké částky!).

Přestože mu sociální sítě nejsou rozhodně cizí, na Instagram se připojil teprve nedávno. Svět ovšem od té doby zásobuje fotkami plné jeho ratolestí. Zatímco jeho syn oslavil v květnu milion followerů, David už jich má padesát dva, kteří sledují život sexy taťky. Podívejte se na jeho fotky s malou Harper Seven, jež je z klanu Beckhamových tou nejmladší.

David s malou Harper Seven, jedinou dcerou Davida a Victorie

Instagram.com

"Zdá se, že Harper není jedinou princeznou v domě," píše David na instagram :-)

Instagram.com

David učí svou nejmenší na kole a je na ní pyšný!

A když už trochu vyrostla, přišel na řadu fotbal. Jak jinak.

Instagram.com

Poslední důkaz, jak David svoji holčičku miluje, je jeho čerstvé tetování

Instagram.com

Milujících sexy taťínků není nikdy dost. Na Prima love uvidíte už dnes ve 20.15 příběh Evelyn, kde hlavní roli zahraje bývalý Bond, Pierce Brosnan.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.