Nový pořad s Gordonem Ramsaym. Šéfkuchař učí obyčejné ženy vařit v jejich kuchyních!

Nejznámější kuchař na světě, který si nebere servítky, Gordon Ramsay, sešel z piedestalu vlastní slávy, aby ukázal anglickým ženám z lidu, jak kvalitně a zdravě vařit pro svou rodinu. Nový pořad na Prima LOVE přivítá i celebrity, které budou kuchtit přímo s Gordonem Ramsaym.

Kompletně novou kuchařskou show Gordona Ramsayho uvidíte na Prima LOVE už ve čtvrtek 6. dubna v 18.45.

Ostrý šéfkuchař a majitel několika restaurací po celém světě se rozhodl podpořit anglickou kampaň "Dostaňte ženy zpátky do kuchyně", která svým názvem zní poměrně zpátečnicky na to, že je 21. století. Kampaň chce však zapůsobit na okolí na první dobrou a poněkud šokovat. Naráží totiž na to, že většina Britů si odvykla vařit a doma se krmí polotovary nebo tzv. donáškou, jídlem z restaurace. Na stejný problém upozornil i druhý oblíbený šéfkuchař Jamie Oliver, který připravit zdravá a plnohodnotná jídla učil pro změnu Američany.

Ženy si umí namíchat drinky, ale...

"Ženy si v dnešní době umí namíchat pět druhů drinků, ale netuší, jak uvařit plnohodnou kvalitní večeři," vysvětluje Ramsay. Od toho tu je právě on, aby zavítal v Anglii do několika obyčejných domácností a ukázal ženám strhaným u sporáku, jak vařit s lehkostí kvalitní jídla pro celou rodinu.

V každém dílu nové televizní show Gordon Ramsay uvaří tři druhy jídla v restauraci pro padesát lidí. Mezi nimi potkáte i celebrity, které si s Gordnem Ramsaym popovídají o vaření, jídle a dobrém pití. Téma rozhovorů se bude točit hlavně okolo zdravého stravování, kterému podlehl i sám Ramsay. Ten se nechal sylšet, že pro svůj početný počet dět dokonce doma chová krůty, aby jeho ratolesti dostávály ty nejlepší bílkoviny.

Na nový pořad Gordon Ramsey: Famózní kuchyně se můžete těšit 18.45 na Prima LOVE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.