Peníze svým dětem nedávám, budou si je muset vydělat, říká šéfkuchař Gordon Ramsay

Jeden z nejslavnějších (televizních) šéfkuchařů na světě má za sebou stovky televizních epizod různých reality show o vaření, ale vlastní i několik světových restaurací. Jeho čtyři děti z bohatství Gordona Ramsayho nemají nic. Všechno si budou muset vydělat samy.

Výbušného Gordona Ramsayho můžete sledovat od pondělí do neděle na Prima LOVE v 18.45 (nebo ve 13.25) v pořadu Gordon Ramsay: Mistrovské vaření.

Slavný kuchař pořádá svůj nový kurz vaření. Zapomeňte na složitosti a dřinu, které vás normálně čekají v kuchyni. Naučíte se jednoduché a přesto úžasné recepty...

Miliárdář z kuchyně

Speciálně na televizním kanálu Prima LOVE můžete nejoblíbenějšího šéfkuchaře na světě sledovat pravidelně každý den v jeho různých televizních pořadech. Všechny se ale týkají jednoho tématu, kterým žije den co den – vaření.

Gordon Ramsay sice založil několik světových restaurací, ale nejvíce peněz, a to přesně 4 miliardy, si vydělal díky televiznímu byznysu a své drsné povaze, která diváky po celém světě neskutečně baví.

Jeho děti se tak dobře nemají

Mohlo by se zdát, že jeho čtyři děti, které má s manželkou, tak v klidu můžeme zařadit do škatulky zlatá mládež. Na to si však Ramsay dává velký pozor. "Dětem žádné peníze s manželkou nedáváme. Domluvili jsme se tak na výchově už od začátku. Chci, aby si všechno vydřely samy a znaly hodnotu peněz," vysvětluje Gordon Ramsay.

Zároveň dodává, že svůj postoj dodržuje, jednou totiž jeho dcera letěla v první třídě letadlem a vedle ní seděla popová hvězda Jennifer Lopez. "To bylo už moc, chci, aby z mých dětí vyrostli pracovití lidé, kteří nečekají, že jim všechno přijde na stříbrném podnose. Takto svět nefunguje, je zbytečné je zahrnovat luxusem," svěřil se britským médiím, a tak jeho dítka cestují v ekonomické třídě. Dokonce nechodí ani do jeho luxusních restaurací, kde by samozřejmě mohla hodovat od rána do večera. Podle Ramsayho tam byla však jen jednou, když jedno z nejmenších slavilo narozeniny. Ramsay zkrátka nechce, aby si jeho děti zvykaly na luxus.

Podívejte se na vařicí pořad Gordon Ramsay: Mistrovské vaření každý den ve 13.25 nebo v 18.45.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 6. 2024

Pokud jste připraveni a dobře zorganizováni, Berani, měl by dnešní den proběhnout hladce a příjemně. Nebojte se oddávat fantaskním snům a věcem rozmarné povahy. Máte právo vybočit z běžné rutiny. Pokud jste však své úkoly nedělali pořádně, budete nyní muset věnovat čas dohánění a plánování dopředu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.