Seriály a filmy

24. listopadu 2017 13:07

Petra Kloidová

Hledá se máma a táta: Josef, Petra a René se rozjedou na návstěvy soutěžících

Hledá se táta a máma (8) - upoutávka

Kdo uloví srdce Petry, Josefa nebo Reného? Už v pondělí ve 21.30 vás čeká další díl reality show Hledá se táta a máma. Soutěžící se poznávají čím dál tím více...

Život na zkoušku pod jednou střechou pomalu končí a role se obracejí. Petra s Josefem vyrážejí na návštěvy svých protějšků. Josef bude muset obstát před potenciální tchyní, Petra se zase ocitne s dětmi na ulici. Vlastík pro ni totiž nedokázal zajistit ubytování a Petru i s dětmi nechal stát venku na dešti. Návštěva letního kina to v nepříznivém počasí nemůže zachránit. A optimista René musí řešit zranění Růženky, dohadování a pomluvy, návštěvu bývalky a příchod fotomodelky Silvie, která se na jihočeském dvorku nečekaně objeví.

U Reného se objeví bývalá manželka

U Reného se stále pokračuje v návštěvě jeho pidi domku. Děvčata si tam konečně uklidila a mohou se věnovat dalším kapitolám života na zkoušku. Program pro nápadnice připravil Reného syn Jára, který je naučil jezdit na své dětské motorce.

Vztahy v Reného skupině se vůbec docela hodně přiostřují. Růženka se trhla od ostatních dvou nápadnic a spojila se s Reného dcerou Dominikou. Mirka s Veronikou mají z Růženky osypky a pěkně jim leze na nervy. A co René? Ten raději vezme Járu a jedou na nákup.

Návštěvy nápadnic

Josef vzal obě dcery a se svým autem se vydal na návštěvy nápadnic. Jako první dorazil k Nikole do Prostějova. Ta se těšila hlavně na Josefovy dcery. A tomu také uzpůsobila program. Hlavně pro děti. Nikola holky vezme za medvědy – těmi plyšovými. Následuje další program a ten je zkouškou hlavně pro Josefa – seznámení s potenciální tchyní. Té se Josef moc nelíbí, na Nikolu jí přijde starý. A pořádně ho vyzpovídá.

Podívejte se na celý díl Hledá se táta a máma už v pondělí ve 21.30 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.