Návrat za protagonisty z Hledá se táta a máma. Jak jejich vztahy dopadly?

Hledá se táta a máma (11) - upoutávka

Celý podzim jste mohli sledovat seznamovací reality show Hledá se táta a máma. Petra, Josef a René hledali partnera a partnerky pro život. Jak se jim po natáčení daří? Našli v reality show opravdovou lásku?

Natáčení skončilo a po několika týdnech jsme se vydali za našimi hlavními účastníky zjistit, jak jejich životy pokračovaly dál.

Silvia má zásnubní prstýnek?

Za Josefem jsme se vypravili k němu domů. Našli jsme tam Silviu, kterou si na zahraniční dovolené vybral. A bylo už na první pohled jasné, že se pomalu ale jistě v jeho domečku zabydluje. Silvia se pochlubí novým prstýnkem, který považuje za zásnubní. Ale Josef to vidí jinak, podle něj to není zásnubní. Kde je pravda?

Petra si jede vše vyříkat s Vlastíkem

Maminka Petra si na konec vybrala Libora. Ale bylo jasné, že je to zatím křehké spojení, a pokud má nová láska na plno vypuknout, bude potřebovat spoustu času a trpělivosti. Jak se jim dařilo? Kamera Libora s Petrou i s dětmi zastihne na pouti. Vyrazili společně na výlet. Po návštěvě poutě se vydají na návštěvu Liborových rodičů. Tam se podávají svatební koláče.

Petra se následně vydá za cholerickým Vlastíkem. Ten se konečně dozví pravdu, Petra mu řekne, že po tom, co viděla u něj a Pavla doma – nebo spíš neviděla –, začala litovat svého rozhodnutí ohledně Romana, a proto ho pozvala zpátky. Vlastík tohle ale slyšet nechtěl. A znovu se rozčílil.

René má doma párty

Jediný, kdo v našem pořadu lásku nenašel, byl tatínek René. A tak se k sobě domů rozhodl pozvat všechny nápadnice. A je zvědavý, kolik jich nakonec dorazí.

U Reného se postupně objeví Yvona, Dana, Růženka a Mirka. Yvona s Danou jsou zvědavé, jak to má René doma zařízeno, vypadly dřív, než se tam dostaly. Zato Mirka s Růženkou zase chtějí vědět, jak to u Reného vypadá s úklidem. Mirka je docela příjemně překvapená, není tam takový nepořádek, jaký čekala. Dokonce Reného pochválí. Ale nevydrží jí to dlouho.

Sledujte návraty s reality show Hledá se táta a máma už ve středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.