Seriály a filmy

30. listopadu 2017 17:25

Petra Kloidová

Petru zklame další tatínek a Josef z Hledá se táta a máma už plánuje děti

Hledá se táta a máma (9) - upoutávka

Hledá se táta a máma pokračuje v pondělí ve 21.35 na Primě. Petra se vydává tentokrát do Prahy, Josef poznává další maminky svých ctitelek a René zjišťuje, že vše nebude tak jednoduché, jak si myslel.

René je teprve na začátku cesty, kdy bude ale konfrontován s nepříjemnou skutečností a jeho plány se začnou hroutit. Uvidíte už v pondělí 4. prosince ve 21.30 na Primě v oblíbené seznamovací show Hledá se táta a máma.

René cestuje za ženami

Reného skupina zatím trávila čas společně v jeho domě. Veronika a Růženka už se se stavem jeho domácnosti smířily, jen Mirka si občas ještě rýpne. Dům v ní zanechal nezapomenutelnou stopu. Pořádek, nebo spíš nepořádek, je navíc znovu velkým tématem s nečekaným příchodem fotomodelky Silvie. Nepřehlédnutelná vyřazená nápadnice se rozhodla, že z Reného udělá fešáka. Je připraven na průvan v šatníku? Nevzhledné kšiltovky, stará trička, náušnice, to vše by Silvie vyměnila! René svůj oblíbený styl ale obhajuje a nevypadá, že by byl změnám nakloněn. Čemu se ale nevyhne, je vyřazování.

A rozhodne se pro překvapivé řešení a opravdu nepříjemnou zkoušku v podobě pití syrových vajíček. Co všechno jsou dámy ochotné udělat pro lásku? To se možná René dozví už brzy také na návštěvách. Nejdříve zamíří za Mirkou, kde bude příjemně překvapen. U ní doma je to moc hezké a René se s ní nečekaně sblíží. Ukáže se, že přes všechny neshody dokážou najít společnou řeč. Samozřejmě nejvíc se René těší za svou favoritkou Veronikou. U ní ho ale vřelé přivítání, jaké si představoval, nečeká. Co se děje? Proč najedou takový chlad? Z nepovedené návštěvy je zaskočený a přemýšlí, co bude dál.

Návštěva u pražského mladíka se nezdaří

Maminka Petra dorazí do Prahy na návštěvu za Pavlem. Vzhledem k tomu, co ale už mezitím četla na jeho profilu na sociální síti, kde hledal ubytování pro ženu s dětmi, je ale už skeptická a její neblahé tušení se potvrdí. Stejně jako Vlasta, ani on ji s dětmi nemá kam ubytovat. Potěšit je chce alespoň lekcí se šampiónem v boxu pro Kevina. Petra se ale hned poté pakuje s dětmi pryč. Cestou domů přemýšlí, jak velkou možná udělala chybu, když ze hry o své srdce vyřadila Romana. Rozhodne se mu zavolat a je překvapená souhlasem, aby se u něj s dětmi zastavila. Pro Romana je to příjemné překvapení a ukáže se, že je pro Petru s dětmi schopen rychle připravit nejen střechu nad hlavou, ale i zajímavý program. Petra je nadšená a přemýšlí, že svou chybu napraví. Její rozhodnutí je pro ostatní nápadníky překvapením a rozbouří další vlnu emocí. Vybrat si ale společníky na dovolenou je nezbytné, i když emocí plné vyřazování přinese i jedno zásadní sdělení. Přinese slunná Itálie uklidnění situace a příslib velké lásky? Josef pokračuje v příjemném tempu návštěv svých nápadnic. Rozloučí se s Radkou a míří za Silvou. Ta na něj čeká nejen se svým malým synem, ale také s maminkou. Už podruhé se tak Josef nevyhne setkání s možnou tchyní. A stejně jako maminka Nikoly, i ta Silviina je na něj zvědavá. Povídání je to nakonec ale příjemné pro obě strany, a navíc má Josef možnost bavit se se Silvií i o vážných věcech – o budoucnosti či dětech. Kolik by jich každý ještě chtěli mít? I na něj však čeká vyřazování a rozhodnutí, koho s sebou vezme na dovolenou. A ani tentokrát to nebude bez slz. Kdo je bude ronit? Na dovolenou se pojede do Vysokých Tater na Slovensko. A i přesto, že vybrané Josefovy finalistky se těšily spíš na moře, hotel, který pro ně na horách vybral, je příjemně překvapí.

Sledujte devátý díl seznamovací show Hledá se táta a máma v pondělí 4. prosince ve 21.30 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.