Seriály a filmy

24. listopadu 2017 13:07

Petra Kloidová

Hledá se máma a táta: Reného přijede zkontrolovat bývalka. René je nervózní jako nikdy!

Hledá se táta a máma (8) - U Reného se objeví bývalka

Co se děje v jižních Čechách přijela zkontrolovat i Reného bývalá žena. A Renému se to úplně nelíbí, zatímco ostatní ženy mají v její přítomnosti jasno. Podívejte se na exkluzivní video Hledá se táta a máma.

Renému ztuhne úsměv na rtech, když k němu domů dorazí jeho bývalka. René se s ní vůbec nebaví, za to holky ji pořádně okukují. A Mirka si jde postěžovat na bordel v Reného domečku.

Vztahy v Reného skupině se vůbec docela hodně přiostřují. Růženka se trhla od ostatních dvou nápadnic a spojila se s Reného dcerou Dominikou. Mirka s Veronikou mají z Růženky osypky a pěkně jim leze na nervy. A co René? Ten raději vezme Járu a jedou na nákup.

Co dalšího uvidíte na Primě ve 21.30?

Život na zkoušku pod jednou střechou pomalu končí a role se obracejí. Petra s Josefem vyrážejí na návštěvy svých protějšků. Josef bude muset obstát před potenciální tchyní, Petra se zase ocitne s dětmi na ulici. Vlastík pro ni totiž nedokázal zajistit ubytování a Petru i s dětmi nechal stát venku na dešti. Návštěva letního kina to v nepříznivém počasí nemůže zachránit. A optimista René musí řešit zranění Růženky, dohadování a pomluvy, návštěvu bývalky a příchod fotomodelky Silvie, která se na jihočeském dvorku nečekaně objeví.

Podívejte se na celý díl Hledá se táta a máma už v pondělí ve 21.30 na Primě.

Sdílejte článek