Seriály a filmy

16. listopadu 2017 12:21

Petra Kloidová

V Hledá se táta a máma nás čeká generální úklid u Reného!

Hledá se táta a máma (7) - upoutávka

Uklízí se a vyřazuje. Nejen v domácnostech, ale i v životech soutěžících Petry, Josefa a Reného. Co dalšího uvidíte v Hledá se táta a máma v pondělí ve 20.15 na Primě?

U Reného se ubytovaly tři nápadnice a vůbec se jim tam nelíbí. Reného domek je nejen malý, ale také skromný a hlavně plný nepořádku. Děvčata marně hledají místo, kde by hlavu složily. Mirka by se nejraději otočila a odjela pryč.

Nakonec se všichni společně pustí do úklidu. Během něj narazí i na takové věci, jako je myší trus. Mirka je znechucená a odmítá uklízet. Ostatní vezmou hadr do ruky a snaží se. Do úklidu se zapojí i obě Reného děti – Dominika a Jára. A na Dominice začíná být vidět, že Mirčiny reakce jí přijdou přehnané.

Nakonec se uklidit podaří, ale i tak Mirka nechce v domě spát. Nakonec odjede do hotelu, což se ostatním nelíbí.

Josef a emocionální vyřazování

Také Josef ubytoval ženy u sebe doma. A hned ráno vyrazil do práce a nechal je tam samotné. Nikola se pustila do vaření a porcování masa, ostatní do úklidu. A šikovně využívaly Josefovu nepřítomnost ke zjišťování informací o něm.

Když se Josef vrátil, byl spokojený, jak to doma bez něj probíhalo. Měl navařeno, uklizeno a od svých dcer si vyslechl hodnocení nápadnic.

Večer když šly děti spát, Josef s nápadnicemi poseděl, trochu se popilo a mezi Radkou a Silvií to zase začalo jisktřit. Zdá se, že tyhle dvě se vůbec nemusí. Josef měl co dělat, aby situaci uklidnil. Radka navíc požila víc alkoholu, než se hodilo, a byla až moc upřímná…

Petra a její sexuální vířivka

V Brně u maminky Petry pánové průběžně uklízejí a opravují. Vlastík se k práci moc nemá, víc mu to mluví, než pracuje. Odpoledne dojde na vážnější debatu o budoucnosti. Jak by si pánové představovali život s Petrou. Vlastík se u plánování budoucnosti dokonce dojme.

Na večer Petra připravila program ve vířivce. Horká voda všem rozvázala jazyk. Pánové se nestyděli Petru osahávat a sbližovat se s ní. A Petra se nijak zvlášť nebránila. Jen Roman se držel pozadu.

A po vířivce došlo na vysvětlení. Roman totiž objevil Petřin profil na sociálních sítích a seznamkách. A osočil ji z toho, že se možná ani seznámit nechce. Ostatní pánové se Petry zastali a na Romana se obořili.

Druhý den dopoledne přinesl další konflikt. Když Petra odešla s Pavlem na nákup, Vlastík s Romanem se do sebe pustili a vypadalo to i na pěsti.

A Josefa čeká důležité vyřazování, které se neobejde bez slziček. Nejhůře to prožívají jeho dvě dcery, které by si nejraději nechaly všechny nápadnice.

Sledujte Hledá se táta a máma ve 21.35 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.