Celebrity

5. prosince 2021 05:55

Karolína Oehmová

Mrazivé vzpomínky Evy Perkausové: V minus dvaceti jsem zůstala na letišti jen v kraťasech!

Eva Perkausová jako host v Inkognitu

Do pořadu Inkognito zavítala moderátorka hlavních zpráv Eva Perkausová, která vždy toužila po účinkování v této show. To však ještě netušila, jaké vzpomínky v ní účast v pořadu vyvolá. Před ní totiž za stejným stolem usedla letuška, a tak s námi Eva zavzpomínala na svůj dramatický zážitek při cestě do Ameriky.

Moderátorku Evu Perkausovou nemusel nikdo dlouho přemlouvat, na telefonát s pozváním do pořadu Inkognito přímo čekala. Přece jenom ale přijela s obavami. „Bála jsem se toho, že mě uhádnou hned. Ne proto, že bych byla známá, ale spíš proto, že škála osobností ve zpravodajství je malá. Řekne se showbyznys, řekne se moderátor – a tam už je na výběr pár lidí,“ popsala Perkausová.

Na Primu nenastupovala jako úplný nováček

Na televizi Prima působí pár let, ale už předtím měla s kamerou nějaké zkušenosti. „Byla jsem v konkurenční televizi a měla jsem tam týdeník, který se v té době předtáčel. Na to konto mě oslovila televize Prima s nabídkou do Top Star magazínu,“ vzpomíná Eva s tím, že její začátky byly ještě hrozně telecí. Když se na zmiňovaný týdeník dívá zpětně, vůbec nechápe, jak mohl být publikovatelný a že se na něj vůbec někdo díval.

Dramatický zážitek při letu do Miami

Před Evou usedla na židli letuška v private jet, což moderátorku přimělo ke vzpomínkám na její let do Ameriky, který se proměnil v nečekané dobrodružství. „Mám zážitek z letu, kterým jsme mířili do Miami, takže jsme měli s sebou zabalené věci do tepla. Stalo se to před třemi lety, kdy byla v Americe sněhová kalamita. Když jsme byli nad oceánem, uzavřeli Kennedyho letiště, takže nás vyklopili v Montrealu v Kanadě. Tam bylo −23 stupňů a já jsem na sobě měla jen kraťásky a tričko. Další lety byly až za dva dny a to jediné, co jsme po tu dobu dělali, bylo nakupování zimního oblečení,“ zakončuje teď už pobaveně Perkausová.

Zábavnou show Inkognito sledujte každý čtvrtek ve 21:35 na Primě nebo v archivu iPrima.cz.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.