zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Mrazivé vzpomínky Evy Perkausové: V minus dvaceti jsem zůstala na letišti jen v kraťasech!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Karolína Oehmová, foto: FTV Prima , Vydáno: 05.12.2021
Do pořadu Inkognito zavítala moderátorka hlavních zpráv Eva Perkausová, která vždy toužila po účinkování v této show. To však ještě netušila, jaké vzpomínky v ní účast v pořadu vyvolá. Před ní totiž za stejným stolem usedla letuška, a tak s námi Eva zavzpomínala na svůj dramatický zážitek při cestě do Ameriky.

reklama

Moderátorku Evu Perkausovou nemusel nikdo dlouho přemlouvat, na telefonát s pozváním do pořadu Inkognito přímo čekala. Přece jenom ale přijela s obavami. „Bála jsem se toho, že mě uhádnou hned. Ne proto, že bych byla známá, ale spíš proto, že škála osobností ve zpravodajství je malá. Řekne se showbyznys, řekne se moderátor – a tam už je na výběr pár lidí,“ popsala Perkausová.

Na Primu nenastupovala jako úplný nováček

Na televizi Prima působí pár let, ale už předtím měla s kamerou nějaké zkušenosti. „Byla jsem v konkurenční televizi a měla jsem tam týdeník, který se v té době předtáčel. Na to konto mě oslovila televize Prima s nabídkou do Top Star magazínu,“ vzpomíná Eva s tím, že její začátky byly ještě hrozně telecí. Když se na zmiňovaný týdeník dívá zpětně, vůbec nechápe, jak mohl být publikovatelný a že se na něj vůbec někdo díval. 

Eva Perkausová jako VIP host v pořadu Inkognito.
Autor: FTV Prima Eva Perkausová jako VIP host v pořadu Inkognito.

Dramatický zážitek při letu do Miami

Před Evou usedla na židli letuška v private jet, což moderátorku přimělo ke vzpomínkám na její let do Ameriky, který se proměnil v nečekané dobrodružství. „Mám zážitek z letu, kterým jsme mířili do Miami, takže jsme měli s sebou zabalené věci do tepla. Stalo se to před třemi lety, kdy byla v Americe sněhová kalamita. Když jsme byli nad oceánem, uzavřeli Kennedyho letiště, takže nás vyklopili v Montrealu v Kanadě. Tam bylo −23 stupňů a já jsem na sobě měla jen kraťásky a tričko. Další lety byly až za dva dny a to jediné, co jsme po tu dobu dělali, bylo nakupování zimního oblečení,“ zakončuje teď už pobaveně Perkausová. 

Zábavnou show Inkognito sledujte každý čtvrtek ve 21:35 na Primě nebo v archivu iPrima.cz.

reklama

Související témata: Inkognito , FTV Prima , tvář FTV Prima , inkognito , zábava , létání , nezapomenutelný zážitek , Eva Perkausová , moderátorka , letiště , povolání

reklama

Přečtěte si také

reklama