Seriály a filmy

15. listopadu 2017 14:07

Petra Kloidová

Kajínek odhaluje nestydaté praktiky bachařky!

Já, Kajínek (2) – odhalující se bachařka

Už v neděli na Primě uvidíte další díl dokudramatu Já, Kajínek. Tentokrát se s Jiřím Kajínkem podíváme do věznic a odhalíme praktiky vězňů a bachařů. Podle Kajínka se vězni nenudí ani během vykonávání trestu, některé bachařky jim totiž připravují noční show. Podívejte se na speciální ukázku z nedělního dílu, který na Primě uvidíte ve 20.15.

Jiří Kajínek v druhé epizodě dokudramatu Já, Kajínek zavzpomíná na svůj nedávný pobyt ve vězení. Jak život ve vězení vypadal pro vězně, který byl odsouzený na doživotí? Kolika vězeními vlastně Jiří Kajínek prošel?

V nedělním dokudramatu se omilostněný vězeň rozhodně nevyhne ani tématu sex. Ten i v mužské věznici probíhá hlavně ve formě homosexuálních vztahů mezi trestanci. Ale co muži, kteří mužský dotek odmítají? Jiří Kajínek vzpomíná na věznici, kde měli vězni pravidelnou erotickou show přímo od místní bachařky.

Ta bydlela vedle věznice a během svého volna se svlékala a různě předváděla pro pobavení vězňů, jež měli okna směrem k jejímu domovu. "Byla to místní hitparáda pro vězně," říká Jiří Kajínek, kterému během celých dvaceti let v kriminále nedovolili dámskou návštěvu.

Co dalšího uvidíte na Primě v dokudramatu Já, Kajínek? Podívejte se na upoutávku:

Sdílejte článek