Nezdolnou vůli dostat se pryč trénoval Kajínek už v dětství. Podívejte se jak

Já, Kajínek (1) – silná vůle a plavba proti proudu

Neuvěřitelně silná vůle je podle producenta Petra Jákla jednou z hlavních charakteristik Jiřího Kajínka. Během prvního dílu dokudrama Já, Kajínek, které uvidíte už tuto neděli, pochopíte, že údajný vrah dvou lidí svou vůli trénoval už v mládí. Podívejte se na ukázku.

Útěky z několika vězení (a to včetně toho nejostřejšího na Mírově) dokládá jasný fakt, že Jiří Kajínek měl skvělou fyzickou kondici. V minisérii Já, Kajínek přiznává, že ve vězení denně cvičil. Fyzičku a silnou vůli k dosažení pevných cílů však trénoval už od dětství.

V první epizodě Já, Kajínek uvidíte, jak vypadalo jeho dětství a dospívání. Kajínek se narodil do obyčejné rodiny v Prachovicích u Chrudimi a stejně jako ostatní kluci v sousedství prováděl lumpárny. Na škole byl dvojkař, ačkoliv ho neminula trojka z chování. Od dětství rád sportoval a podle svých kamarádů měl velký úspěch u dívek. Jedno ho však od svých vrstevníků dělilo, na rozdíl od nich nepil a nebral drogy na zábavách a snažil se být každým dnem lepší a lepší. A možná proto se stal během několika měsíců velice úspěšným zlodějem a vykradačem bytů.

JAK VYPADAL JIŘÍ KAJÍNEK V DĚTSTVÍ A MLÁDÍ? MÁME EXKLUZIVNÍ FOTOGRAFIE

SE SMRTÍ MATKY SE JIŘÍ KAJÍNEK NIKDY NEVYROVNAL. PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Svou fyzickou kondici pravidelně trénoval i na visutém splavu, kde mohl přijít o život. Podle Kajínka šlo o adrenalin, ale také o to cítit se sám se sebou dobře.

Co dalšího uvidíte v neděli v Já, Kajínek ve 20.15? Podívejte se na ukázku:

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE O DOKUDRAMA JÁ, KAJÍNEK?

Sdílejte článek