Seriály a filmy

22. listopadu 2017 14:08

Petra Kloidová

První setkání Kajínka a Klímy? Kajínek se musel držet, aby mu nedal pěstí

Já, Kajínek (3) – první setkání po kauze s Klímou

Jiří Kajínek se postavil proti novináři Josefovi Klímovi ihned po příchodu z vězení. A happyend se nekonal. Podívejte se na exkluzivní video z nedělního dílu Já, Kajínek.

Jiří Kajínek se po příchodu z vězení poprvé setkává s novinářem Josefem Klímou, který o něm natočil nesčetně reportáží a kriminální případ s velkými nejastnostmi ve vyšetřování zmedializoval. Josef Klíma však těsně před propuštěním Kajínka z vězení vydal reportáž, která poukázala na další záhady v případu masakru na plzeňských Borech. Tyto důkazy hovoří proti nevině Jiřího Kajínka a sám Josef Klíma o jeho nevině začal pochybovat.

KAJÍNEK POTKÁVÁ NOVÉHO SVĚDKA V JEHO PŘÍPADU. PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Kajínek se cítí zneužitý novinářem a cítí vůči němu zášť, jelikož takové informace mohly těsně před amnestií pořádně zamíchat s jeho dalším osudem.

FANOUŠKŮM KAJÍNKA VYHROŽOVALI SMRTÍ. PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Co dalšího uvidíte v třetím dílu Já, Kajínek?

Ve třetím dílu Já, Kajínek uvidíte i to, jak bývalý nejslavnější český vězeň vzpomíná na slavné vrahy a vražedkyně, které potkal v různých vězeních. Po vytouženém odchodu z vězení Jiří Kajínek poprvé potkává také nového svědka celého případu, ale setkává se i s ženami, jejichž muži byli do případu zapleteni (ať už jako policisté, či jako oběti).

Více uvidíte v neděli ve 20.15 ve třetím dílu Já, Kajínek na Primě.

Sdílejte článek