Příběh Skály: z wrestlingu do Hollywoodu

Na Prima LOVE uvidíte v pátek snímek na téma wrestling. Sportovní film Jak vyhrát a nezbláznit se vypráví příběh o venkovském advokátovi, který si přivydělává jako trenér wrestlerů. Je neúspěšný do doby, dokud nepřijde talent. Takový byl i slavný Skála, který má za sebou úžasnou životní cestu.

Jak vyhrát a nezbláznit se, sportovní film vypovídá o světě wrestlingu. Film uvidíte na Prima LOVE tento pátek ve 20.15.

Slavná Skála z wrestlingu

Jeden ze slavných wrestlerů, kteří neskončili svou kariéru v ringu, je i Skála. Americký herec Dwayne Johnson netušil, že mu jeho život přichystá poměrně bohatou hereckou kariéru. Tento dvoumetrový čtyřicátník měl totiž zpočátku slibně našlápnuto v americkém fotbalu. Kvůli vážnému poranění zad však fotbalu musel zanechat. Jako správný sportovní závislák na vypocených endorfinech se však sportu nechtěl vzdát, a tak ho napadl wrestling.

Král Škorpion

Wrestling sice začínal jako pouťová a cirkusová atrakce, do smíchu však bojovníkům často není. I když je součástí wrestlingu divadlo pro diváky, pořád obsahuje tvrdé souboje. A tak se může stát, že některé můžou skončit zraněním, ale klidně i smrtí, přestože jsou zápasy v podstatě dopředu domluvené. Wrestling existuje jako forma zábavy už od 60. let, v té doby byl nejpopulárnější v Brazílii, ale v USA a Kanadě má velkou historii. Překvapivě kladný vztah k wrestlingu má i Japonsko a Mexiko.

A tak Skála, jak se mu přezdívalo, započal svou kariéru wrestlera, která mu náramně seděla. Jeho mohutné tělo a showmanství bylo proslavené po celém světě, ostatně i jeho tatínek s dědečkem se wrestlingu také úspěšně věnovali. Jenže pak přišla filmová nabídka, která si žádala dokonalé a vypracované tělo bojovníka. Dwayne se ukázal jako bojovník Mathayus v blockbusteru Mumie se vrací. Sice mu natáčení trvalo pouhé dva dny, fanoušci filmu si ho však všimli. A Dwaynovi byla rázem nabídnuta hlavní role v samostatném filmu Král Škorpion.

Vy si tuhle sportovní hvězdu můžete užít v rodinné komedii, kterou uvidíte v neděli na Prima LOVE ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.