Helen Hunt nebyla první volbou pro roli v sitcomu Jsem do tebe blázen. Roli měla získat kolegyně Supermana!

Na začátku devadesátých let se právě díky sitcomu Jsem do tebe blázen předvedla Helen Hunt jako herečka, která má slibně našlápnuto. Nakonec se ukázalo, že Helen Hunt dokáže ovládnout i velký Hollywood. Konkurz na jednu z hlavních rolí sitcomu Jsem do tebe blázen ale zpočátku ovládla jiná herečka, kterou všichni moc dobře známe.

Začátky sitcomů by se většinou mohly popsat jako turbulentní. Takový případ je i sitcom ze začátku let devadesátých Jsem do tebe blázen. Předložený námět se totiž zprvu nelíbil vedení televizní stanice NBS, která seriál nakonec (a naštěstí) začala vysílat, a tak tvůrce a zároveň hlavní postava seriálu, Paul Reiser, musel na své prezentaci o něco více zapracovat. Podruhé, když slíbil, že to bude zábavný pohled na manželství třicátníků za zavřenými dveřmi, námět prošel.

JSEM DO TEBE BLÁZEN SE VRACÍ PO PĚTADVACETI LETECH NA TELEVIZNÍ OBRAZOVKY

Jsem do tebe blázen a hledání herečky

Sitcom byl vysílán na NBC od 23. září 1992 do 24. května 1999. Paul Reiser a Helen Hunt v seriálu představují novomanželský pár žijící v New Yorku. Reiser hrál Paula Buchmana, tvůrce dokumentárních filmů. Hunt hrála Jamie Stemple Buchmanovou, specialistku na public relations. Ke konci seriálu se páru narodila dcera, kterou pojmenovali Mabel.

KOLEGA HELEN HUNT V SITCOMU JSEM DO TEBE BLÁZEN TRPĚL. CO SE STALO?

Když Paul Reiser začal hledat hlavní ženskou hereckou roli, netušil, že ji potká na jedné z večeří s přáteli. Helen Hunt byla spolubydlící nejlepší kamarádky manželky Paula Reisera. Jenže Helen se zrovna snažila dostat do filmového průmyslu a nabídka role ji nikterak nezaujala. Tedy až do chvíle, dokud jí Pal Reiser neřekl základní myšlenku.

JSEM DO TEBE BLÁZEN MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

"Paul mi řekl, že chce dělat sitcom o tom, když se za mladým manželským párem zabouchnou dveře bytu, kde zrovna byli s ostatními přáteli na večeři. Pravda v ten moment totiž vychází na povrch. Jenom v tomto případě jsem si dovedla představit, že budu na jednom projektu pracovat třeba pět let v kuse," vzpomíná Helen Hunt.

Kolegyně Supermana měla na roli zálusk

I tak ale neměla Helen Hunt vyhráno, o hlavní roli se ucházela také herečka Teri Hatcher, která sice roli nakonec nedostala, ale získala roli novinářky Lois, jež dlouho netuší, že její nesmělý kolega Clark je hrdina jménem Superman. Helen Hunt nakonec roli vyhrála proto, že prý perfektně zparodovala jejího seriálového manžela ve scéně, kdy neví, co si má dát k jídlu.

YOKO ONO, ANDRE AGASSI A DALŠÍ HVĚZDY SE OBJEVILY V SITCOMU JSEM DO TEBE BLÁZEN

Sledujte Jsem do tebe blázen na Prima LOVE v 6.45 nebo online!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.