Jafar z VyVolených jako hvězda Křižovatek života!

I když je Jafar po posledním Duelu "mimo hru", respektive mimo Vilu VyVolených, dozvuky jeho přítomnosti víří tamní atmosféru nadále. Vy si ho ale stále ještě můžete dosyta užít, a to v úplně jiné roli! Stačí sledovat ve čtvrtek večer Primu, kde se od 21.35 vysílají Křižovatky života.

Jafar patřil po několik týdnů k obyvatelům vily VyVolených. Už podle prvního dojmu je každému jasné, že silnou stránkou tohoto týpka kompromisy určitě nebudou. Na vlastní kůži se o tom přesvědčili jeho kolegové - soutěžící z vily VyVolených. Zejména při jeho konfrontacích s Reginou, jež urostlého Jafara dopalovala svými argumenty, si diváci u obrazovek (a monitorů) mohli užít vskutku vypjaté momenty.

Jenže tomu už dávno odzvonilo. Jafar je z Vily pryč a jeho fanoušci si na něj mohou zavpomínat jen u archivních videí.

VyVolené online sledujte ZDE

Jestliže se řadíte k (početné) skupině jeho příznivců, zbystřete! Jafar se objeví v novém díle Křižovatek života. A co jiného od něho čekat, než že to bude pořádný "mazec". Setkáte se s ním totiž v roli agresivního bývalého manžela, který terorizuje svoji bývalou partnerku. A nutno dodat, že tento typ postavy se nám k Jafarovi náramně hodí.

Ostatně, podívejte se už teď na ochutnávku:

Takže nezapomeňte, ve čtvrtek ve 21.35 zapněte Primu a užijte si Křižovatky života s Jafarem!

Tady zcela čerstvý rozhovor s Jafarem:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.